Moutinho trondit Manchesterin, zhbllokon shifrat në të mirë të Wolves

156
moutinho-trondit-manchesterin,-zhbllokon-shifrat-ne-te-mire-te-wolves

Wolverhampton ka befasuar Manchester United pak para fundit të ndeshjes.

Wolves zhbllokuan rezultatin në minutën e 82-të, 0-1.

Joao Moutinho me një gjysmë volley të fuqishme e mposhti De Gean dhe tronditi të gjithë të pranishmit në ‘Old Trafford’.

The post Moutinho trondit Manchesterin, zhbllokon shifrat në të mirë të Wolves appeared first on RahovecNET.