Tuesday, May 17, 2022

Arkivat Përditshëm January 2, 2022

real-madrid-e-fillon-me-humbje-vitin-2022

Real Madrid e fillon me humbje vitin 2022

0
Real Madrid e ka filluar në mënyrë të keqe vitin 2022. Mbretërit janë mposhtur nga Getaffe me rezultat 1-0. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi...
pasi-hyri-ne-bb-vip,-teze-alberie-ka-nje-mesazh-te-vecante-per-beatrix

Pasi hyri në BB VIP, teze Albërie ka një mesazh të veçantë për Beatrix

0
Mbrëmja e djeshme në “Big Brother VIP” ishte një mbrëmje e mbushur me emocione dhe dashuri, pasi ishte dedikuar tërësisht surprizave dhe takimeve emocionuese...
dialogu:-9-muaj,-disa-takime,-zero-rezultate-–-edhe-nje-vit-tjeter-i-cuar-dem-drejt-marreveshjes-kosove-–-serbi

Dialogu: 9 muaj, disa takime, zero rezultate – edhe një vit tjetër i çuar...

0
Për herë të parë kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiq u takuan më 15 qershor të vitit 2021. Takimi...
e-rrahu-gruan-e-tij-dhe-e-largoi-nga-shtepia-me-vajzat,-arrestohet-i-dyshuari-nga-shtimja

E rrahu gruan e tij dhe e largoi nga shtëpia me vajzat, arrestohet i...

0
Një person nga Komuna e Shtimes është arrestuar nga Policia e Kosovës më 1 janar, për shkak të dhunës në familje. I njëjti, dyshohet se...
shtrenjtimet,-ne-vend-te-urimit!?

Shtrenjtimet, në vend të urimit!?

0
Rritjen e lartë të çmimeve e pohojnë edhe në Agjencinë e Statistikave Eshte një preokupim të përhershëm të qytetarëvë të rëndomtë.Në vitin që e lamë...
transferet-e-shekullit

Transferet e shekullit

0
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo bënë lëvizje të bujshme gjatë vitit 2021 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo bënë tërmet në botën e futbollit gjatë vitit...
viti-2021:-rikthimi-ritmik-i-pdk-se,-ringjallja-e-ldk-se-me-abdixhikun-dhe-renia-e-vv-se

Viti 2021: Rikthimi ritmik i PDK-së, ringjallja e LDK-së me Abdixhikun dhe rënia e...

0
Në zgjedhjet e 14 shkurtit të këtij viti në Kosovë, Lëvizja Vetëvendosje mori 50,28 përqind të totalit të votave, ose 438,335 vota gjithsej nga...