E enjte, 27 Janar, 2022
Reklama

Arkivat Përditshëm 29 Nëntor, 2021

top-10-futbollistet-e-mbetur-ne-garen-per-top-te-arte

Top 10 futbollistët e mbetur në garën për Top të Artë

0
“France Football” tashmë ka bërë publike listën e futbollistëve që janë renditur nga pozita e 11-të deri në të 30-ten për më të mirët...
kosova-perfiton-6-milione-euro,-pritet-te-ndihmohen-600-biznese

Kosova përfiton 6 milionë euro, pritet të ndihmohen 600 biznese

0
Fondi Kosovar për Garanci Kreditore ka nënshkruar marrëveshje financiare 6 milionë euro me Bankën Gjermane për Zhvillim KfW përmes së cilës do të ndihmohen...
“me-pas-qene-ne-vend-te-kesaj-zonjes-gojen-s’e-kisha-qele”,-mushkolaj-i-reagon-ish-ministres-bajrami

“Me pas qenë në vend të kësaj zonjës gojën s’e kisha qelë”, Mushkolaj i...

0
Mushkolaj reagoi duke thënë se nëse do të ishte në vendin e Bajramit nuk do të fliste fare, shkruan Rahovec.net. “2 milionë euro janë vjedhë...
motra-e-njohur-e-33-vjecarit-qe-vdiq-:-“une-e-shkreta-po-thurja-vargje-qe-ti-beja-kenge-per-dasmen-tende.”

Motra e njohur e 33 vjeçarit që vdiq : “Unë e shkreta po thurja...

0
Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur në Rugovë ku një i ri nga Prishtina me emrin Egzon A. aksidentalisht ka rrëshqitur nga...
kesaj-fytyre-publike-i-ka-shkruar-andi-artani

Kësaj fytyre publike i ka shkruar Andi Artani

0
Andi Artani është ish-konkurenti i “Përputhen 2”. Ai arriti për një kohë shumë të shkurtër të marrë vëmendje të madhe. Andi madje morri vëmendje edhe me...
kosova-e-mposht-danimarken-ne-basketboll

Kosova e mposht Danimarkën në basketboll

0
Dardanët kanë arritur që ta marrin një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi përballë Danimarkës me rezultat 78-73. Kosova arriti që t’i fitoj tre çerekët...
deputeti-agusholli-flet-per-dukurine-e-fajdeve,-autostraden-kijeve-zahaq-dhe-rezultatin-e-vv-se-ne-pejeg

Deputeti Agusholli flet për dukurinë e fajdeve, autostradën Kijevë-Zahaq dhe rezultatin e VV-së në...

0
Këto deklarata Gramos Agusholli i ka bërë në ‘RADIO 1’. “Ju e dini e edhe opinioni i gjerë, dukurinë e fajdeve, unë e kam ngritur...