E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 26 Nëntor, 2021

ylli-i-man-cityt-e-njofton-guardiolan-se-deshiron-te-transferohet-te-barcelona

Ylli i Man Cityt e njofton Guardiolan se dëshiron të transferohet te Barcelona

0
Ylli i Manchester Cityt, Ferran Torres e ka informuar trajnerin Pep Guardiola për dëshirën e tij për t’iu bashkuar Barcelonës. Kështu po raporton gazetari i...
zaimina-realizon-fotosesion-me-vajzen-gjate-shtatzanise-se-dyte

Zaimina realizon fotosesion me vajzën gjatë shtatzanisë së dytë

0
Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël, Khloe po bëhet me një motër ose vëlla. Së fundmi artisjta ka realizuar një fotosesion me...
porsche-zbulon-modelet-e-reja-taycan

Porsche zbulon modelet e reja Taycan

0
Prodhuesi gjerman ka zgjeruar serinë e tij plotësisht elektrike Taycan me dy modele. Pak para LA Auto Show, prodhuesi gjerman prezantoi dy versione të reja...
edita-tahiri-e-propozon-shqiperine-si-lidere-te-ballkanit-perendimor

Edita Tahiri e propozon Shqipërinë si lidere të Ballkanit Perëndimor

0
Tahiri në shkrimin e saj në Facebook thekson se një gjenocidbërëse si Serbia nuk mund të bëhet lidere e rajonit. “Nëse dikush duhet me qenë...
shpallet-fajtor,-por-lirohet-nga-denimi-per-aksidentin-e-shkaktuar-ku-i-vdiqen-dy-vellezerit

Shpallet fajtor, por lirohet nga dënimi për aksidentin e shkaktuar ku i vdiqën dy...

0
Jeton Ibrahimi është shpallur fajtor nga Gjykata Themelore në Gjilan, dega në Viti, për rrezikim të trafikut publik, mirëpo i njëjti është liruar nga...
miratohet-ne-parim-projektbuxheti-2.7-miliarde-euro-per-vitin-2022

Miratohet në parim Projektbuxheti 2.7 miliardë euro për vitin 2022

0
Me 65 vota për, asnjë kundër dhe asnjë abstenim, Kuvendi i Kosovës sonte ka miratuar në parim Projektligjin për Buxhetin 2022. Debati për projektligjin për...
klopp-shkruan-historine-me-liverpoolin-ne-ligen-e-kampioneve

Klopp shkruan historinë me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

0
Klopp shkruan historinë me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve Liverpool ka shkruar historinë në Ligën e Kampionëve mbrëmë me fitoren 2-0 ndaj Portos. ‘Redsat’ siguruan fitoren...
zafir-berisha-tregon-se-kujt-i-coi-mesazh-permes-fotos-duke-goditur-thesin-e-boksit

Zafir Berisha tregon se kujt i çoi mesazh përmes fotos duke goditur thesin e...

0
Berisha në dpt te Fidani në T7 tha se fotografia ku ai shihet duke goditur thesin e boksit u publikua me qëllim që të...
“nxehet”-debati-ne-“big-brother”,-sabiani-iu-drejtohet-vajzave:-ju-kam-pare-me-b***-jashte-dhe-vetem-ne-recipeta

“Nxehet” debati në “Big Brother”, Sabiani iu drejtohet vajzave: Ju kam parë me b***...

0
Banorët vazhdimisht po diskutojnë tema të ndryshme që kanë të bëjnë me jetën jashtë shtëpisë por edhe brenda. Derisa bisedonin për mënyrën se si qëndrojnë...
rrahje-masive-ne-malisheve,-perdoren-boksa-e-shufra-hekuri

Rrahje masive në Malishevë, përdoren boksa e shufra hekuri

0
Një rrahje e rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e së mërkurës në Malishevë, ku janë përdorur edhe boksa e shufra hekuri. Policia e Kosovës ka...