Xheri shfaqet me grim të guximshëm, nuk duket gjyshe

15
xheri-shfaqet-me-grim-te-guximshem,-nuk-duket-gjyshe

Xheraldina Vula është gazetarja e prezantuesja e njohur në Kosovë, që ka udhëhequr një mori programesh ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Xheri, si gjithmonë është origjinale, energjikë dhe tejet e veçantë në atë çfarë bënë, çfarë thotë e si duket.

Siç dihet, Xheri është e ëma e reperit Ledri Vula dhe muaj më parë është bërë gjyshe për herë të parë.

Xheri në këtë foto nuk duket fare si gjyshet tipike, si gjithmonë ajo është mjaftë cool.

The post Xheri shfaqet me grim të guximshëm, nuk duket gjyshe appeared first on Gazeta Press.