E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 25 Nëntor, 2021

ju-eshte-bllokuar-kapaku-i-rezervuarit?-pamje-qe-ju-ndihmojne-si-ta-hapni-pa-e-demtuar-veturen

Ju është bllokuar kapaku i rezervuarit? Pamje që ju ndihmojnë si ta hapni pa...

0
Nëse ndaleni në pompën e derivateve, ekziston mundësia që kapaku i rezervuarit të mos ju hapet. Më poshtë ju tregojmë sesi duhet të reagoni në...
kundershtoi-vendimin-e-klubit,-hysaj-duhet-t’i-paguaje-40.000-euro-napolit

Kundërshtoi vendimin e klubit, Hysaj duhet t’i paguajë 40.000 euro Napolit

0
Elseid Hysaj duhet të zbrazë xhepat në këto ditë teksa i detyrohet ish-klubit të tij, Napolit, plot 40 mijë euro. Mbrojtësi është njoftuar se napoletanët...
avokati-i-popullit-deklarohet-serish-per-ceshtjen-daka,-arsyetohet-pse-i-dha-te-drejte-osmanit

Avokati i Popullit deklarohet sërish për çështjen Daka, arsyetohet pse i dha të drejtë...

0
“Institucioni i Avokatit të Popullit është themeluar para 21 vitesh dhe ka kriju një traditë dhe një përvojë të mjaftueshme me vendos për të...
murati:-zaten,-nuk-ka-mundur-te-kete-shtet-te-kapur,-pa-disa-sindikata-fort-te-kapura

Murati: Zaten, nuk ka mundur të ketë shtet të kapur, pa disa sindikata fort...

0
Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka thënë se paralajmërimi i grevave që më shumë kanë synime politike sesa që brengosen për realizimin e të...
kontrabanda-me-migrante,-kapet-nje-person-te-dheu-i-bardhe

Kontrabanda me migrantë, kapet një person te Dheu i Bardhë

0
Policia Kufitare, gjatë një kontrolli sot në pikëkalimin kufitar Dheu i Bardhë, ka ndaluar një veturë me targa të Serbisë. Gjatë kontrollit në veturën e...
xheri-shfaqet-me-grim-te-guximshem,-nuk-duket-gjyshe

Xheri shfaqet me grim të guximshëm, nuk duket gjyshe

0
Xheraldina Vula është gazetarja e prezantuesja e njohur në Kosovë, që ka udhëhequr një mori programesh ndër vite, shkruan “Kosovarja”. Xheri, si gjithmonë është origjinale,...