E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 23 Nëntor, 2021

xhaka-e-deshiron-rikthimin-tek-ish-klubi-i-tij

Xhaka e dëshiron rikthimin tek ish-klubi i tij

0
Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka zbuluar dëshirën e tij për t’u rikthyer te Borussia Monchengladbach kur t’i skadojë kontrata në vitin 2024. Kapiteni i...
protestojne-punetoret-e-“frerronikel-it”,-nuk-duam-te-jemi-ne-rruge-por-ne-fabrike

Protestojnë punëtorët e “Frerronikel-it”, Nuk duam të jemi në rrugë por në fabrikë

0
“Stop diskriminimit të punëtorëve të Ferronikelit”, “Nuk duam të jemi në rrugë por në fabrikë” “Duam trajtim njerëzor të punëtorit”, “Qeveri reflekto”, “Qeveri na...
abbott:-raportet-me-kosoven-jane-te-forta-dhe-nuk-do-te-ndryshojne

Abbott: Raportet me Kosovën janë të forta dhe nuk do të ndryshojnë

0
Në një konferencë për medie, ai mirëpriti diskutime të tilla me deputetët e Kuvendit të Kosovës. Ndërsa, kryetari i komisionit, Haki Abazi, tha se kanë...
trejsi-shfaqet-atraktive-me-veshje-prej-lekure

Trejsi shfaqet atraktive me veshje prej lëkure

0
Trejsi Sejdini mahniti me fotot e fundit. Ajo u shfaq e veshur plot stil me rroba lëkure, shkruan Gazeta Press. Me rroba të ngushta si shpesh...
vodhi-canten-me-6-mije-e-500-euro-dhe-nje-telefon,-i-dyshuari-arrestohet-ne-mitrovice

Vodhi çantën me 6 mijë e 500 euro dhe një telefon, i dyshuari arrestohet...

0
Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që i njëjti kishte vjedhur një çantë krahu me 6 mijë e 500 euro në të...
mesohen-gjyqtaret-qe-do-ndajne-drejtesine-ne-superlige,-derbi-i-anamoraves-gjykohet-nga-murtezi

Mësohen gjyqtarët që do ndajnë drejtësinë në Superligë, derbi i Anamoravës gjykohet nga Murtezi

0
Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar zyrtarët për ndeshjet javës së 15-të. Në mesjavë do të luhen ndeshjet e xhiros së 15-të, ku vëmendja...
meta-shtyn-enkriptimin-e-mesazheve-ne-messenger-dhe-instagram-deri-ne-vitin-2023

Meta shtyn enkriptimin e mesazheve në Messenger dhe Instagram deri në vitin 2023

0
Pronari i Facebook dhe Instagram, Mark Zuckerberg, po vonon planet për të koduar mesazhet e përdoruesve deri në vitin 2023, mes paralajmërimeve nga aktivistët...