E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 22 Nëntor, 2021

aida-derguti:-disa-kishin-dyshime-nese-duhet-luftuar-apo-jo

Aida Dërguti: Disa kishin dyshime nëse duhet luftuar apo jo

0
“Besoj që kushdo që ka jetuar në vitet e 90’ta në Kosovë dhe ka pasur problem nuk ka pasur dilemë se si duhej të...
auditores-se-pergjithshme-i-zvogelohet-paga

Auditores së Përgjithshme i zvogëlohet paga

0
  Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë miratuar kërkesën e Komisionit për Buxhet për zvogëlimin e pagës për një mijë euro të auditores së Përgjithshme,...
sa-ndryshe-po-duket-arbenita-me-floke-te-shkurtra

Sa ndryshe po duket Arbenita me flokë të shkurtra

0
Arbenita Ismajli po eksperimenton me pamjen. Ajo së fundmi është shfaqur me flokë të shkurtra, shkruan Gazeta Press. Duke se kjo është vetëm një paruke duke...
gjykimi-ndaj-salih-mustafes,-deshmitari-thote-se-trupi-qe-e-zhvarrosen-i-kishte-kater-plumba-pas-shpines-dhe-kembet-e-thyer

Gjykimi ndaj Salih Mustafës, dëshmitari thotë se trupi që e zhvarrosën i kishte katër...

0
Në seancën e së hënës, dëshmitari i tetë i mbrojtur në rastin e Salih Mustafës, po dëshmon për procesin e zhvarrimit të një trupi,...
zinedine-zidane-i-kthen-pergjigje-manchester-unitedit

Zinedine Zidane i kthen përgjigje Manchester Unitedit

0
Zinedine Zidane nuk është i interesuar ta marrë drejtimin e skuadrës së Manchester Unitedit tani për tani, pasi gjiganti i Premierligës e kishte kontaktuar...
auditimi-i-partive-politike:-blerje-pa-tendere,-mostransparence-ne-shpenzime-e-te-dhena-gjysmake

Auditimi i partive politike: Blerje pa tenderë, mostransparencë në shpenzime e të dhëna gjysmake

0
Qindra mijëra euro shpenzime kanë raportuar partitë politike gjatë fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e vitit 2019. Por një nga vërejtjet më të mëdha që ka...
policia-jep-detaje-se-si-ndodhi-rrahja-per-maska-ne-qendren-tregtare-ne-prizren

Policia jep detaje se si ndodhi rrahja për maska në qendrën tregtare në Prizren

0
Në foltoren e kësaj të diele, ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha u shpreh se ka zbuluar, sipas tij, detaje nga diskutimet e kreut të...