Emocionohet Besa Çeku : Ja çfarë i bën kolegu i saj që raportuan bashkë gjatë luftës!

24
emocionohet-besa-ceku-:-ja-cfare-i-ben-kolegu-i-saj-qe-raportuan-bashke-gjate-luftes!

Në emisionin “Kojshia Show” mysafir dhe protagonist të kësaj të diele ishin dy gazetare që raportuan e informuan audiencën me lajmet e tyre gjatë luftës në Kosovë.

Asllan Bajrmai e ka emocionuar fort Besa Çekun në një moment.

Ndiqeni minutën e 12.40 te emisionit./Gazeta Press/

 

The post Emocionohet Besa Çeku : Ja çfarë i bën kolegu i saj që raportuan bashkë gjatë luftës! appeared first on Gazeta Press.