E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 21 Nëntor, 2021

36,238-femije-te-lindur-ne-kete-vit,-familjet-marrin-bonusin-e-bebes

36,238 fëmijë të lindur në këtë vit, familjet marrin bonusin e bebes

0
Ministrja e Shëndetësisë së Shqipërisë, Ogerta Manastirliu sot ka informuar se 36,238 fëmijë të lindur gjatë këtij viti, bashkë me gëzimin e papërshkrueshëm, kanë sjellë...
pamje-qe-tregojne-sesi-do-te-duket-telefoni-i-mencur-realme-gt2-fold

Pamje që tregojnë sesi do të duket telefoni i mençur Realme GT2 Fold

0
Realme po përgatit telefonin palosës GT2 Fold, e ndërkohë janë shfaqur skicat e para që zbulojnë dizajnin dhe karakteristikat e tij. Drejtori i kompanisë Realme,...
emocionohet-besa-ceku-:-ja-cfare-i-ben-kolegu-i-saj-qe-raportuan-bashke-gjate-luftes!

Emocionohet Besa Çeku : Ja çfarë i bën kolegu i saj që raportuan bashkë...

0
Në emisionin “Kojshia Show” mysafir dhe protagonist të kësaj të diele ishin dy gazetare që raportuan e informuan audiencën me lajmet e tyre gjatë...
mandati-i-peste-me-radhe-i-burim-berishes-ne-krye-te-fushe-kosoves

Mandati i pestë me radhë i Burim Berishës në krye të Fushë-Kosovës

0
Ky është mandati i pestë për Berishën në krye të kësaj komune. Ai fitoren në këto zgjedhje e arriti duke e mposhtur në raundin e...
manchester-unitedi-shenjestron-trajnerin-qe-e-deshiron-ne-vere,-pas-largimit-te-solskjaer

Manchester Unitedi shënjestron trajnerin që e dëshiron në verë, pas largimit të Solskjaer

0
Sot në mëngjes, Manchester United njoftoi se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Ole Gunnar Solskjaer. Kjo erdhi pas humbjes së thellë 4:1 ndaj Watfordit në...
kush-po-spiunon-gjate-aksioneve-ne-veri?-inspektorati-policor-dhe-prokuroria-nisin-hetimet

Kush po spiunon gjatë aksioneve në veri? Inspektorati Policor dhe Prokuroria nisin hetimet

0
Me 8 persona të arrestuar përfundoi një aksion i Policisë kundër kontrabandës më 13 tetor të këtij viti. Për dallim nga pjesët e tjera të...
presidentja-osmani-takoi-delegacionin-e-deputeteve-gjermane

Presidentja Osmani takoi delegacionin e deputetëve gjermanë

0
Në takim me deputetët gjermanë, Presidentja Osmani ka theksuar se marrëdhëniet me shtetin gjerman janë të shkëlqyeshme dhe se ky shtet paraqet partner strategjik...
gerxhaliu:-projektbuxheti-2022,-goditje-e-rende-per-sektorin-privat

Gërxhaliu: Projektbuxheti 2022, goditje e rëndë për sektorin privat

0
Rritja e projektbuxhetit për vitin 2022 në 2 miliardë e 748 milionë euro po konsiderohet se është si pasojë e ngritjes së çmimeve dhe...
fifi-shpreh-nje-deshire-gjate-diskutimit-me-beatrix:-dua-qe-ai-te-jete-i-imi

Fifi shpreh një dëshirë gjatë diskutimit me Beatrix: Dua që ai të jetë i...

0
Pas spektakli të mbrëmshëm, banorët kanë shijuar natën në mënyra të ndryshme. Ishin dy këngëtaret e njohura Fifi dhe Beatrix që qëndruan së bashku larg...