E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 20 Nëntor, 2021

messi-realizon-golin-e-pare-ne-kampionatin-francez

Messi realizon golin e parë në kampionatin francez

0
Lionel Messi ka arritur që më në fund të realizoj gol në kampionatin francez, në paraqitjen e tij të gjashtë me klubin në Ligue...
aktakuze-kunder-pese-personave-per-fajde-detyrim-e-mashtrim

Aktakuzë kundër pesë personave për fajde detyrim e mashtrim

0
Prokuroria Themelore në Prishtinë-Departamenti i Krimeve të Rënda, më 19.11.2021, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve: I.O., I.B., S.N., M.M. dhe A.TH., për shkak...
bislimi:-jane-paraqitur-afatet-per-arritjen-e-marreveshjes-finale,-perputhen-me-mandatin-e-kurtit

Bislimi: Janë paraqitur afatet për arritjen e marrëveshjes finale, përputhen me mandatin e Kurtit

0
Bislimi tha se afatet kohore për arritje të marrëveshjes janë paraqitur, por ai nuk dha një datë të saktë. “Afatet kohore faktikisht janë paraqit, por...
rriten-importet,-mint-fillon-hetimet-per-embelsirat-dhe-biskotat-nga-serbia

Rriten importet, MINT fillon hetimet për ëmbëlsirat dhe biskotat nga Serbia

0
Për shkak të rritjes enorme të importit të mallrave nga Serbia, veçanërisht të produkteve konditorike, të cilat po i shkaktojnë dëm prodhuesve vendor në...
bayern-munich-befasohet-nga-augsburgu

Bayern Munich befasohet nga Augsburgu

0
Rikthehen emocionet e Bundesligës pas ndeshjeve të Kombëtareve. Kampioni aktual, Bayern Munich është befasuar nga Augsburgu, duke u mposhtur me rezultat të ngushtë 2-1. Pedersen dhe...
detaji-qe-i-shpetoi-te-gjitheve,-sa-i-vertete-eshte-votimi-ne-big-brother-vip?

Detaji që i shpëtoi të gjithëve, sa i vërtetë është votimi në Big Brother...

0
Natën e sontme, Kledi ka qenë banori i eleminuar nga Big Brother VIP. Duke qenë se ishin shumë banorë në nominim, Arbana filloi t’i thoshte...
gjendet-i-vdekur-ne-shtepine-e-tij-nje-50-vjecar-ne-prishtine

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një 50-vjeçar në Prishtinë

0
Një 50 vjeçar është gjetur e vdekur në një shtëpi në Prishtinë mesditën e së premtes. Lajmin për lajmi.net e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...