E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 19 Nëntor, 2021

​memli-krasniqi-ne-vushtrri:-ferit-idrizi-do-t’ia-ktheje-qytetit-punet-e-mira-dhe-investimet

​Memli Krasniqi në Vushtrri: Ferit Idrizi do t’ia kthejë qytetit punët e mira dhe...

0
Krasniqi ka thënë se tani, koha është që qytetit dhe qytetarëve të Vushtrrisë t’u kthehen punët e mira dhe investimet. “Këtë më së miri do...
trump-e-largoi,-biden-e-rikthen,-albright-merr-nje-detyre-te-rendesishme-ne-pentagon

Trump e largoi, Biden e rikthen, Albright merr një detyrë të rëndësishme në Pentagon

0
Ish-sekretarja e shtetit, Madeleine Albright, u betua si kryetare e re e Bordit të Politikave të Mbrojtjes të mërkurën, njofton Pentagoni. Ky emërim vjen...
ekspertet-tregojne-se-kur-duhet-t’i-vendosni-gomat-e-dimrit

Ekspertët tregojnë se kur duhet t’i vendosni gomat e dimrit

0
Ekspertët e ndryshëm ndërkombëtarë bëjnë me dije se gomat e dimrit duhet të vendosur në veturë, posa temperaturat të bien në më pak se...
kosova-me-trajner-te-ri-ne-fillim-te-vitit-2022

Kosova me trajner të ri në fillim të vitit 2022

0
Përfaqësuesja e Futbollit e Kosovës pritet të ketë një trajner të ri në fillim të vitit të ardhshëm. Ky objektiv është vënë në mbledhjen e...
aksident-ne-qender-te-prishtines,-demtohen-rende-makinat

Aksident në qendër të Prishtinës, dëmtohen rëndë makinat

0
Një aksident trafiku ka ndodhur të enjten mbrëma në qendër të Prishtinës. Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave, saktësisht në rrugën Robert Dole. Si pasojë e...
enca-pozon-provokuese-ne-makine

Enca pozon provokuese në makinë

0
Enca është njëra ndër personazhet më të komentuara. Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj, kjo për shkak se këngëtarja vjen me poza provokuese...
rizvanolli:-trepca-po-rrezikohet-nga-nderprerja-e-rrymes

Rizvanolli: Trepça po rrezikohet nga ndërprerja e rrymës

0
Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli ka thënë se është fakt se ndërmarrja Trepça po rrezikohet nga ndërprerja e energjisë elektrike, pas borxheve të akumuluara. Rizvanolli...
citaku-kritikon-qeverine:-puna-e-ambasadoreve-s’eshte-sikurse-“me-ra-bora-ne-vere”

Çitaku kritikon qeverinë: Puna e ambasadorëve s’është sikurse “me ra bora në verë”

0
Komentet nënkryetarja e PDK-së i ka bërë në emisionin DPT te Fidani në T7. “Fatkeqësisht jo vetëm në SHBA, ne jemi pa ambasador në Bruksel,...