E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 18 Nëntor, 2021

edhe-sot-vazhdon-gjykimi-ndaj-salih-mustafes

Edhe sot vazhdon gjykimi ndaj Salih Mustafës

0
Edhe sot do të vazhdojë gjykimi ndaj ish-pjesëtarit  të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Salih Mustafa, i njohur si komandant Cali. Sot do ta vazhdojë dëshminë,...
ministria-e-sportit-i-ndan-mbi-55-mije-euro-per-pjesemarrjen-e-sportisteve-ne-lojerat-olimpike-dimerore

Ministria e Sportit i ndan mbi 55 mijë euro për pjesëmarrjen e sportistëve në...

0
Ministria e Sportit i ndan mbi 55 mijë euro për pjesëmarrjen e sportistëve në Lojërat Olimpike Dimërore Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MRKS) do...
​haradinaj-qeverise-kurti:-nuk-e-keni-marre-besimin-per-kthyer-kosoven-ne-piken-zero

​Haradinaj-Qeverisë Kurti: Nuk e keni marrë besimin për kthyer Kosovën në pikën zero

0
Ai në seancën e Kuvendit të Kosovës, ku po debatohet për gazsjellësin, tha se Qeveria Kurti nuk e ka marrë besimin për ta kthyer...
luana-vjollca-nuk-e-vozit-me-veturen,-behet-me…

Luana Vjollca nuk e vozit më veturën, bëhet me…

0
Nuk është shumë e zakonshme por tek disa artista të estradës kemi parë që e shtojnë mbrojtjen e tyre duke angazhuar truproje për shkak...
murati:-ne-rtk-jane-rreth-100-paga-me-te-larta-se-paga-e-nje-ministri

Murati: Në RTK janë rreth 100 paga më të larta se paga e një...

0
Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka deklaruar se rreth 100 punonjës në televizionin publik marrin paga më shumë se paga e...
spotify-mundeson-bllokimin-me-te-lehte-te-perdoruesve-tjere

Spotify mundëson bllokimin më të lehtë të përdoruesve tjerë

0
Përdoruesit e Spotify do të munden më lehtë të bllokojnë të tjerët, nëse nuk duan të shohin disa funksione të tyre shoqërore. Edhe pse fillimisht...
policia-kontrolle-ne-shkolla,-sekuestrohen-gjesende-te-paligjshme

Policia kontrolle në shkolla, sekuestrohen gjësende të paligjshme

0
Në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Mitrovicën e Jugut, policia thotë se janë duke vazhduar veprimet policore në  fushën e parandalimit dhe ofrimit...