E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 17 Nëntor, 2021

kuci-pranon-humbjen-ne-junik,-dorehiqet-nga-pozita-e-kreut-te-deges-se-aak-se

Kuçi pranon humbjen në Junik, dorëhiqet nga pozita e kreut të degës së AAK-së

0
Ai me anë të një postimi në Facebook, ka njoftuar gjithashtu se ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të degës së AAK-së në...
me-situaten-aktuale,-barca-nuk-mund-te-beje-transferime-ne-janar

Me situatën aktuale, Barca nuk mund të bëjë transferime në janar

0
Drejtori i Barcelonës, Mateu Alemany, e ka bërë të qartë se klubi nuk mund të bëjë transferime në afatin kalimtar të janarit, nëse nuk...
me-kete-ndryshim-ne-pamje-nuk-do-ta-njihni-gruan-e-albatrit-muciqit

Me këtë ndryshim në pamje nuk do ta njihni gruan e Albatrit Muçiqit

0
Muçiqi është martuar prej vitesh dhe është baba i lumtur i tre fëmijëve, që janë gëzimi i madh i familjes. Albatriti është martuar në moshë...
miratohet-ne-parim-projektbuxheti-per-2022,-opozita-pati-kritika

Miratohet në parim projektbuxheti për 2022, opozita pati kritika

0
Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka prezantuar projektbuxhetin për 2022, i cili parashihet të jetë mbi 2. 7 miliardë euro. Murati gjatë...
“s’jam-mjek-qe-ta-ndihmoj”,-vazhdon-perplasja:-peci-reagon-ndaj-deklarates-se-mustafes

“S’jam mjek që ta ndihmoj”, vazhdon përplasja: Peci reagon ndaj deklaratës së Mustafës

0
Peci në një postim në Facebook i është kundërpërgjigjur me tone të rënda Mustafës duke thënë se gjendja me e rëndë tek pacientët është...
ende-asnje-i-arrestuar-per-plagosjen-e-dyfishte-ne-prizren

Ende asnjë i arrestuar për plagosjen e dyfishtë në Prizren

0
Nga tentim grabitja që ndodhi të hënën në Prizren, mbeten të plagosur babë e bir. Sipas drejtorit të Spitali të Prizrenit, Afrim Avdiaj, 62-vjeçari ka...
kosova-u21-mposht-shqiperine-u21-me-rikthim,-merr-fitoren-e-dyte-ne-grup

Kosova U21 mposht Shqipërinë U21 me rikthim, merr fitoren e dytë në grup

0
Kosova U21 ka shënuar fitore ndaj Shqipërisë U21 në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Euro 2023 me rezultat 2-1. Ndeshja mes të rinjve të Kosovës...
bmw-850-nga-manhart-qe-ka-700-kuaj-fuqi

BMW 850 nga Manhart që ka 700 kuaj-fuqi

0
Serie 8 kabriolet është karavani më luksoz në ofertën e BMW-së, e të gjitha versionet e saj janë mëse të fuqishme për autostrada, megjithatë...