E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 16 Nëntor, 2021

fifi-e-harron-granitin,-e-puth-dhe-e-kafshon-ne-qafe-dj-dagz-in

Fifi e harron Granitin, e puth dhe e kafshon në qafë Dj Dagz-in

0
Katër ditë pas daljes së Granitit, duket se Fifi ka harruar fare për të. Ajo shihet teksa ka ndarë puthje dhe përqafime me Dj DAGZ. Këngëtarja...
haziri-mbledh-drejtoret,-behet-gati-t’ia-dorezoje-detyren-alban-hysenit

Haziri mbledh drejtorët, bëhet gati t’ia dorëzojë detyrën Alban Hysenit

0
Gjatë kësaj mbledhje u bë e ditur se mbi baza ditore po bëhet mbikëqyrja e punëve dhe angazhimeve, në kuadër të kalendarit të punës. Në...
​miratohet-marreveshja-per-rialokimin-e-1.5-milione-eurove-per-nderrimin-e-filtrave-per-termocentralin-“kosova-b”

​Miratohet marrëveshja për rialokimin e 1.5 milionë eurove për ndërrimin e filtrave për Termocentralin...

0
Komisioni për Integrime Evropiane sot miratoi Amendamentin nr.1 të Marrëveshjes Financiare për IPA 2018, ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian, që mundëson rialokimin...
vozitesja-e-shkel-ekzaminerin-disa-momente-pasi-kaloi-testin-e-vozitjes

Vozitësja e shkel ekzaminerin disa momente pasi kaloi testin e vozitjes

0
Një ekzaminer ka mbetur i vdekur në vend pasi u shkel nga një grua 68 vjeçare që sapo kishte kaluar testin e vozitjes. Incidenti...
notat-e-lojtareve:-zvicer-4-0-bullgari/-shaqiri-me-i-miri

Notat e lojtarëve: Zvicër 4-0 Bullgari/ Shaqiri më i miri

0
Xherdan Shaqirin është shpallur lojtar i ndeshjes në kualifikimin e Zvicrës. Xherdan Shaqiri është motor i Kombëtares së Zvicrës, e cila sonte deklasoi Bullgarinë me...
zafir-berisha-thote-se-qytetaret-e-prizrenit-ndeshkuan-politiken-rankoviqiane-te-vetevendosjes

Zafir Berisha thotë se qytetarët e Prizrenit ndëshkuan politikën Rankoviqiane të Vetëvendosjes

0
Ai madje dha edhe më në detaje kuptimin e mesazhit të tij, kur u kërkoi prizrenasve, të votonin shqip. ”Unë vazhdoj ta ruaj vazhdimësinë e...