E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 15 Nëntor, 2021

ritvana-rikthehet-dhe-tregon-se-ka-dicka-serioze-ne-shendetin-e-saj

Ritvana rikthehet dhe tregon se ka diçka serioze në shëndetin e saj

0
Ritvana ka munguar disa puntata radhazi. Konkurrentja e Përputhen është rikthyer në studio dhe ka treguar arsyen e mungesave të saj. Ritvana ka treguar se ka...
policia-e-kosoves-ndalon-kater-shtetas-rus-per-kalim-ilegal-te-kufirit-nga-serbia-ne-kosove

Policia e Kosovës ndalon katër shtetas rus për kalim ilegal të kufirit nga Serbia...

0
Policia e Kosovës, gjatë realizimit të detyrave dhe autorizimeve ligjore përmes njësive kompetente për menaxhim dhe kontroll efikas të kufirit shtetëror, sot më 15.11.2021,...
shtepia-e-bardhe-thuhet-se-sfidoi-planet-e-intel-per-te-rritur-prodhimin-e-cipave-ne-kine

Shtëpia e Bardhë thuhet se sfidoi planet e Intel për të rritur prodhimin e...

0
Përpjekjet e Intel për të përshpejtuar prodhimin e çipave në Kinë thuhet se janë kundërshtuar nga administrata e Joe Biden, sipas një raporti nga...
shtrenjtohet-dizeli,-ulet-cmimi-i-benzines

Shtrenjtohet dizeli, ulet çmimi i benzinës

0
Komisioni Rregullator i Energjetikës (KRRE) në Maqedoninë e Veriut ka informuar se me vendimin e fundit do të ulet çmimi i benzinës BS-98 për...
akuzoi-zv/kryeministrin-kinez-per-perdhunim,-zhduket-tenistja

Akuzoi zv/kryeministrin kinez për përdhunim, zhduket tenistja

0
Një javë pasi tenistja kineze Shuai Peng, 35 vjeç e vlerësuar me shumë çmime, denoncoi se ishte përdhunuar tre vite më parë nga ish...
si-e-permbysi-perparim-rama-rezultatin-me-mbi-11-mije-vota-ne-disavantazh?

Si e përmbysi Përparim Rama rezultatin me mbi 11 mijë vota në disavantazh?

0
Diferenca në vota midis Vitisë dhe Ramës në raundin e parë të zgjedhjeve ishte 10 mijë e 769 vota, shkruan Rahovec.net. Arben Vitia në raundin...
caktohet-seanca-gjyqesore-per-vrasjen-e-agonis-tetajt-nga-shaban-gogaj

Caktohet seanca gjyqësore për vrasjen e Agonis Tetajt nga Shaban Gogaj

0
Pas përjashtimit dhe vërtetimit të dënimit me gjobë ndaj avokatit Besnik Berisha, të shqiptuar nga Gjykata e Pejës për shkak të prishjes së rendit...
gjiko-tregon-xhelozin-per-eliten-–-nuk-do-e-linte-te-e-vishte-as-nje-fustan-mbi-gjunje

Gjiko tregon xhelozin për Elitën – nuk do e linte të e vishte as...

0
Një nga çiftet e preferuara që janë mjaft të afërt me publikun dhe zbulojnë gjithmonë detaje mbi lidhjen e tyre. Asdren Gjikolli dhe Elita Rudi...