E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 13 Nëntor, 2021

falsifikoi-dokumenta,-ja-se-nisi-historia-qe-coi-deri-ne-lenien-ne-burg-te-ish-drejtorit-te-burgut-ne-peqin

Falsifikoi dokumenta, ja se nisi historia që çoi deri në lënien në burg të...

0
Gani Shehu, ish drejtori juridik i burgut të Peqinit, i vene ne pranga 3 dite me pare, pranoi këtë të shtunë në gjykatën e...
edita-tahiri-per-muralet-e-kriminelit-mlladiq:-a-mund-te-kete-paqe-ne-ballkan-me-nje-qasje-te-tille-te-serbise?

Edita Tahiri për muralet e kriminelit Mlladiq: A mund të ketë paqe në Ballkan...

0
Ajo përmes një postimi në “Facebook”, ka kritikuar qasjen e qeverisë për mbështetjen e muraleve të kriminelit Ratko Mlladiq, shkruan Rahovec.net. “Mohimi i gjenocideve dhe...
ky-eshte-reagimi-i-genta-canes-pas-eleminimit-te-granitit-nga-big-brother-vip

Ky është reagimi i Genta Canës pas eleminimit të Granitit nga Big Brother VIP

0
Graniti u largua sonte nga shtëpia e ‘Big Brother’. Ai u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë. Mesa duket e lumtur...
kriptovaluta-qe-u-rrit-me-560%-ne-vlere-brenda-vitit

Kriptovaluta që u rrit me 560% në vlerë brenda vitit

0
Bitcoin është pa diskutim kriptomonedha më e famshme dhe më e fuqishme në botë. Me një vlerë prej 70 mijë dollarësh për 1 Bitcoin,...
anglia-mposht-bindshem-shqiperine,-kuqezinjte-u-dorezuan-ne-pjesen-e-pare

Anglia mposht bindshëm Shqipërinë, kuqezinjtë u dorëzuan në pjesën e parë

0
Shqipëria ka pësuar humbje të thellë nga Anglia me rezultat 5-0 në ‘Wembley’ në kuadër të ndeshjeve kualifikueseve për Katar 2022. ‘Tre Luanët’  kanë shënuar...
rrokulliset-me-traktor,-vdes-nje-person-ne-peje

Rrokulliset me traktor, vdes një person në Pejë

0
Një person ka vdekur pas rrokullisjes me traktor. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Malaj-Rugovë të Pejës në mbrëmjen e së premtes. Këtë për lajmi.net e...
konsumi-i-energjise-elektrike-rritet-me-23.11%

Konsumi i energjisë elektrike rritet me 23.11%

0
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar bilancin i energjisë për tremujorin e tretë 2021. Vlera e gjithmbarshme e prodhimit të thëngjillit gjatë kësaj...