Kështu duket Poem në dokumentin e saj të identifikimit

74
keshtu-duket-poem-ne-dokumentin-e-saj-te-identifikimit

Poem Blue tashmë është fëmija më i famshëm i Shoë bizit shqiptar.

Çdo postim i saj që hidhet në rrjete sociale nga prindërit e Poem, Ledrit dhe Sarës kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi ëshë një foto që ka postuar Sara në Instastory-in e saj ku në dorë ka një fotografi të ndarë në disa pjesë të Poem.

Si duket Poem është bërë me dokument të identifikimit.

Një fëmijë kaq të bukur nuk na i kishin zënë sytë ndonjëherë. /Kosovarja/

The post Kështu duket Poem në dokumentin e saj të identifikimit appeared first on Gazeta Press.