E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 10 Nëntor, 2021

keshtu-duket-poem-ne-dokumentin-e-saj-te-identifikimit

Kështu duket Poem në dokumentin e saj të identifikimit

0
Poem Blue tashmë është fëmija më i famshëm i Shoë bizit shqiptar. Çdo postim i saj që hidhet në rrjete sociale nga prindërit e Poem,...
veturat-me-drita-te-fshehura-ishin-shume-atraktive,-por-cfare-ka-ndodhur-me-to

Veturat me drita të fshehura ishin shumë atraktive, por çfarë ka ndodhur me to

0
Mund të thuhet se sot është pothuajse e pamundur, të takosh një makinë me drita të fshehura, gjë që nuk është për t’u habitur,...
shtyhet-gjykimi-per-keqperdorimet-me-subvencione-ne-gjilan

Shtyhet gjykimi për keqpërdorimet me subvencione në Gjilan

0
Në mungesë të antarit të trupit gjykues, gjyqtarit Veli Kryeziu është shtyer gjykimi ndaj të akuzuarit Zvonko Petroviq që akuzohet për veprën penale keqpërdorim...
a-eshte-i-sigurt-investimi-ne-kriptovaluta?

A është i sigurt investimi në kriptovaluta?

0
Prodhimi tradicional i parave bëhet përmes bankës qëndrore të çdo shteti që emeton para bazuar në ekuilibra ekonomikë. Prodhimi i parave ka kosto të...
sot-vazhdon-gjykimi-ndaj-salih-mustafes

Sot vazhdon gjykimi ndaj Salih Mustafës

0
Mustafa përballet me akuza për krime lufte , ndërsa u arrestua më 24 shtator të vitit të kaluar. Deri më tani janë intervistuar disa dëshmitarë...
shpresat-e-zvicres-te-varura-te-andi-zeqiri-–-ai-mund-te-jete-sulmuesi-i-pare-ne-dy-ndeshjet-kryesore

Shpresat e Zvicrës të varura te Andi Zeqiri – ai mund të jetë sulmuesi...

0
Shpresat e Zvicrës janë të varura te Andi Zeqiri, ku nga lojtar i tepërt është kthyer në të rëndësishëm për ndeshjet kryesore në rrugën...
e-papritur/-banores-i-mbyllin-syte-dhe-e-nxjerrin-nga-shtepia-e-‘big-brother-vip’

E papritur/ Banores i mbyllin sytë dhe e nxjerrin nga shtëpia e ‘Big Brother...

0
Beniadës i është bërë një surprizë shumë e bukur në shëpinë e Big Brother VIP. Ajo që kur ka hyrë ka shprehur dëshirën që të...