E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 9 Nëntor, 2021

arrestohet-24-vjecari-i-kerkuar-nga-policia-ne-ferizaj

Arrestohet 24-vjeçari i kërkuar nga policia në Ferizaj

0
Stacioni policor në Ferizaj, në bazë të një informacioni inteligjent të pranuar pasditen e sotme, rreth orës 15:00 ka arrestuar një person me inicialet...
ibrahimi:-qeveria-te-behet-partnere-ne-dialogun-me-serbine

Ibrahimi: Qeveria të bëhet partnere në dialogun me Serbinë

0
“Sidomos me emërimin e Christopher Hill, i cili njihet te ne në vitet 98-99 shuttle dhe kur ishte ambasador në Shkup dhe ishe personi...
ylli-me-tre-cepa-i-mercedes-feston-100-vjetorin,-ja-si-ka-evoluuar-gjate-viteve

Ylli me tre cepa i Mercedes feston 100 vjetorin, ja si ka evoluuar gjatë...

0
Ylli me tre cepa me një unazë rreth tij është bërë identiteti i Mercedes-Benz dhe kompania tani feston 100 vjetorin e lindjes. Kompania kishte paraqitur...
kurti:-ne-pakon-e-ringjalljes-ekonomike,-vemendje-te-vecante-i-eshte-dhene-fuqizimit-te-grave

Kurti: Në Pakon e Ringjalljes ekonomike, vëmendje të veçantë i është dhënë fuqizimit të...

0
“Gratë janë shumë më pak në ndërmarrësi krahasuar me burrat. Por, ato që janë, ta zëmë 11%, ndoshta numërojnë sfida më shumë se sa...
coutinho:-asnjehere-nuk-me-ka-munguar-profesionalizmi,-xavi-do-te-beje-pune-te-madhe-tek-barca

Coutinho: Asnjëherë nuk më ka munguar profesionalizmi, Xavi do të bëjë punë të madhe...

0
Philippe Coutinho, sulmuesi i Barcelonës, iu është përgjigjur gazetarëve në një konferencë për shtyp pas spekulimeve se ai nuk donte të hynte në lojë...
vuciq-pasi-s’u-ftua-ne-samitin-e-bidenit:-nuk-prishem-me-rusine-dhe-kinen-per-t’ia-bere-qejfin-dikujt

Vuçiq pasi s’u ftua në Samitin e Bidenit: Nuk prishem me Rusinë dhe Kinën...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i pyetur nga gazetarët se si e komenton faktin se Serbia, Kosova, Mali i Zi dhe Bosnjë e Hercegovina...
remzia-e-mban-veten-gjithmone-ne-top-forme,-mahnit-me-fustanin-qe-ka-veshur

Remzia e mban vetën gjithmonë në top formë, mahnit me fustanin qe ka veshur

0
Remzie Osmani në shumë raste duket perfekte dhe person i dalluar. Duke qenë aktive me postime të dryshme, ajo nuk mungon edhe në lajmet rozë,...
ky-eshte-personi-qe-mbeti-i-vdekur-nga-gjuajtja-me-arme-zjarri-ne-gjilan

Ky është personi që mbeti i vdekur nga gjuajtja me armë zjarri në Gjilan

0
Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur nga një gjuajtje me armë zjarri në Komunën e Gjilanit. Rasti ka ndodhur rreth...
ldk-arrin-koalicion-me-vetevendosjen-ne-kete-komune

LDK arrin koalicion me Vetëvendosjen në këtë komunë

0
Kjo është bërë e ditur me anë të një postimi në rrjete sociale të faqes zyrtare të degës së LDK-së në këtë komunë. “Arrihet marrëveshja...