E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 8 Nëntor, 2021

anglia-me-kater-mungesa-te-medha,-para-sfides-me-shqiperine

Anglia me katër mungesa të mëdha, para sfidës me Shqipërinë

0
Anglia ka konfirmuar se katër futbollistë të ftuar për ndeshjet kualifikuese të nëntorit nuk do të grumbullohen. Marcus Rashford, James Ward-Prowse, Mason Mount dhe Luke...
cmimet-e-prodhimeve-bujqesore-jane-rritur-per-8.86-%

Çmimet e prodhimeve bujqësore janë rritur për 8.86 %

0
Agjencia e Statistikave të Kosovës, së fundmi publikikoi indeksin e çmimeve të prodhimeve dhe çmimet në bujqësi për tremujorin e tretë të këtij viti,...
gruaja-nga-gjilani-dergohet-ne-mbajtje,-sulmoi-fizikisht-bashkeshortin

Gruaja nga Gjilani dërgohet në mbajtje, sulmoi fizikisht bashkëshortin

0
Policia në Gjilan ka arrestuar një grua, e cila ka sulmuar fizikisht bashkëshortin. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, pas një zënke verbale në...
dodik-“i-ha-fjalet-e-veta”,-takohet-me-escobarin-qe-dje-tha-se-“ka-ardhur-kot”

Dodik “i ha fjalët e veta”, takohet me Escobarin që dje tha se “ka...

0
Në prag të vizitës së tij në Bosnjë e Hercegovinë, Escobar tha në një intervistë për Radion Evropa e Lirë se së pari do...
ministri-rus-i-mbrojtjes:-anija-amerikane-nuk-ka-ardhur-per-qellime-turistike-ne-detin-e-zi

Ministri rus i Mbrojtjes: Anija amerikane nuk ka ardhur për qëllime turistike në Detin...

0
Ministri rus i Mbrojtjes, Sergey Shoygu tha se “anija e armatosur e SHBA-së nuk ka hyrë në Detin e Zi për qëllime turistike”. Shoygu në...
facebook-marketplace-do-te-tarifoje-klientet-per-publikimin-e-artikujve

Facebook Marketplace do të tarifojë klientët për publikimin e artikujve

0
Facebook do të fillojë të tarifojë klientët e Marketplace që zgjedhin të postojnë artikuj direkt te konsumatorët e tjerë nëpërmjet platformës. Shërbimi i dorëzimit, i...
kida-vjen-kaq-joshese,-shfaqet-ne-te-brendshme

Kida vjen kaq joshëse, shfaqet në të brendshme

0
Kida po vazhdon të jetë një prej artisteve më të suksesshme dhe më të dashura për publikun. Këngëtarja e njohur edhe në këtë sezon mbetet...
interi-ne-epersi-kunder-milanit,-shenon-dhe-feston-ish-milanisti-calhanoglu

Interi në epërsi kundër Milanit, shënon dhe feston ish-milanisti Calhanoglu

0
Interi ka kaluar në epërsi 1:0 kundër Milanit, në derbin Della Madonnina që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Hakan Calhanoglu shënoi nga penalltia për...