E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 6 Nëntor, 2021

mozzik-arrin-shumen-e-cmendur-ne-kriptovaluta

Mozzik arrin shumën e çmendur në kriptovaluta

0
Mund t’iu duket e pabesueshme, por Mozzik ka arritur shumë marramendëse në kriptovaluta. Ka qenë vet reperi i cili e bëri publike shumën në Instagram. Dhe...
pas-provokimeve-te-vuciqit-per-nenstacionin-e-vallaqit,-reagojne-nga-presidenca

Pas provokimeve të Vuçiqit për nënstacionin e Vallaqit, reagojnë nga presidenca

0
Vela, me anë të një postimi në llogarinë zyrtare të tij në ‘Twitter’, ka shpërndarë një hartë e sistemit transmetues të energjisë elektrike përbrenda...
prishtine/-nxenesi-pranon-tretman-mjekesor,-thote-se-u-godit-nga-mesuesja

Prishtinë/ Nxënësi pranon tretman mjekësor, thotë se u godit nga mësuesja

0
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje e kanë intervistuar një mësuese në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar një nxënës. Sipas policisë, ankuesja kosovare...
nba/kampionet-ne-krize,-durant-udheheq-brooklyn-nets

NBA/Kampionët në krizë, Durant udhëheq Brooklyn Nets

0
Vijon forma e dobët e Milwaukee Bucks. Kampionët në fuqi të NBA duken një skuadër e tjetërsuar krahasuar me një sezon më parë, pasi...
rritja-e-cmimeve,-rukiqi:-eshte-pasoje-e-inflacionit-global,-te-mos-fajesohet-qeveria

Rritja e çmimeve, Rukiqi: Është pasojë e inflacionit global, të mos fajësohet Qeveria

0
Berat Rukiqi nga Oda Ekonomike e Kosovës, ka thënë se rritja e çmimeve është pasojë e inflacionit global, gjithashtu Rukiqi tha për Argument Plus...
mbi-80%-e-shofereve-nuk-ia-dalin,-gjeni-kush-ka-perparesi

Mbi 80% e shoferëve nuk ia dalin, gjeni kush ka përparësi

0
Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?” Pikërisht për këtë, gjatë...
para-nje-viti-thoshte-se-po-feston-serbia,-sot-kurti-asnje-fjale-per-nje-vjetorin-e-shkuarjes-se-selimit-ne-hage

Para një viti thoshte se po feston Serbia, sot Kurti asnjë fjalë për një-vjetorin...

0
Për një-vjetorin e shkuarjes së Selimit, bashkë me ish-krerët e UÇK-së për në Hagë që po akuzohen për krime lufte, kryeministri Albin Kurti dhe...