E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 5 Nëntor, 2021

ku-po-shkon-teuta-krasniqi-qe-eshte-bere-si-llokum?

Ku po shkon Teuta Krasniqi që është bërë si llokum?

0
Teuta Krasniqi është aktorja s shumë roleve të sukseshme dhe të njohura nga publiku i gjërë. Ajo, ja ka dalë që të bëhet një nga...
administrohen-video-incizimet-ne-gjykimin-per-korrupsion-ndaj-hetuesve-policore-te-krimeve-ekonomike

Administrohen video-incizimet në gjykimin për korrupsion ndaj hetuesve policorë të krimeve ekonomike

0
Të premten, në Departamentin për Krime të Rënda në Gjykatën Themelore në Prishtinë u administruan video-incizimet në gjykimin ndaj dy hetuesve policorë, Lutfi Mengjiqi dhe Lavdim...
zyrtare:-barella-rinovon-me-interin-deri-ne-vitin-2026

Zyrtare: Barella rinovon me Interin deri në vitin 2026

0
Nicolo Barella ka nënshkruar zyrtarisht kontratë të re me Interin. Kjo është bërë e ditur nga vet klubi italian përmes një postimi në profilin e...
emini:-rama-nderhyn-ne-ceshtjet-kosove-–-serbi-pa-i-kuptuar-problemet

Emini: Rama ndërhyn në çështjet Kosovë – Serbi pa i kuptuar problemet

0
Analistja nënvizoi se për këtë nismë nuk ka pasur një hezitim vetëm nga Albin Kurti, por edhe Hashim Thaçi, pasi nuk dihen shumë informacione...
pse-buxheti-u-demtua-per-rreth-246-mije-euro!?

Pse buxheti u dëmtua për rreth 246 mijë euro!?

0
Buxheti i Kosovës është dëmtuar për 246 mijë e 882 euro nga aprovimi pjesërisht gabim i104 ankesave nga Organi Shqyrtues i Prokurimit për vitin...
arrestohet-ferizajasi,-goditi-disa-here-gruan-e-tij

Arrestohet ferizajasi, goditi disa herë gruan e tij

0
B.T, 39-vjeçar është arrestuar në Ferizaj pasi ka rrahur bashkëshorten e tij. Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur pasditen e sotme, raporton...
tayna-poston-foto-me-ledrin,-gati-e-zhveshur

Tayna poston foto me Ledrin, gati e zhveshur

0
Tayna është njëra ndër rep artistet më të dashura dhe të komentuara të shoë bizit shqiptar. Ajo komentohet shumë për çdo paraqitje të saj, shkruan...
“santiago-bernabeu”-i-ri-eshte-“anije-kozmike”,-nga-ndeshjet-e-futbollit-tek-ato-te-basketbollit-dhe-tenisit-do-te-zhvillohen-aty

“Santiago Bernabeu” i ri është “anije kozmike”, nga ndeshjet e futbollit tek ato të...

0
Real Madridi ka publikuar një video ku shpjegon funksionalitetet e stadiumit të rikonstruktuar “Santiago Bernabeu”, diçka që dp t’i sjell klubit mbretëror të ardhura...