E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 3 Nëntor, 2021

8-persona-te-lenduar-nga-nje-aksident-ne-rrugen-prishtine-mitrovice

8 persona të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

0
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, saktësisht në segmentin rrugor të fshatit Shupkovc. Si pasojë e këtij aksidenti...
kriptovaluta-ethereum-rritet-ne-vlera-rekorde

Kriptovaluta Ethereum rritet në vlera rekorde

0
Kriptovaluta e dytë më e madhe në botë Ethereum gjatë ditës së sotme arriti në nivel rekord. Sipas CoinMarketCap, Ethereum aktualisht po tregtohet me 4,600...
petkoviq-viktimizohet-pas-deklaratave-te-kurtit-per-asociacionin

Petkoviq viktimizohet pas deklaratave të Kurtit për Asociacionin

0
Kjo është siç thotë Petkoviq “arsyeja se pse sipas tij “sot dëgjojmë Albin Kurtin duke sulmuar hapur serbët përtej Drinit”. “Mesazhet e tij se nuk...
ac-milan-–-porto,-formacionet-e-mundshme

AC Milan – Porto, formacionet e mundshme

0
AC Milan do të shpresojë të shmangë humbjen e katërt radhazi në Ligën e Kampionëve 2021-22, kur do të përballet sonte Porton në “San...
miratohet-marreveshja-40-milioneshe-per-ndermarrjet-e-vogla-dhe-te-mesme

Miratohet marrëveshja 40 milionëshe për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme

0
Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere miratoi marrëveshjen për kredinë 40 milionëshe me Bankën Evropiane për financimin e projektit “Reagimi i Kosovës ndaj Pandemisë...
arbana-osmani-ka-nje-keshille-miqesore-per-donaldin

Arbana Osmani ka një këshillë miqësore për Donaldin

0
Debatet më të shumta të ndodhura në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’ kanë si protagonist Donaldin. Këto keqkuptime janë shoqëruar shpesh herë me tonë të...
deshmitari-thote-se-pa-ndonje-arsye-ia-kishin-vrare-vellain-17-vjecar-vitin-e-kaluar-ne-prishtine

Dëshmitari thotë se pa ndonjë arsye ia kishin vrarë vëllain 17 vjeçar vitin e...

0
Dëshmitari L.B ka thënë se pa ndonjë arsye i akuzuari E.I ia kishte vrarë vëllain e tij të mitur, L.B. “Nuk ka pasur arsye me...