E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 2 Nëntor, 2021

limaj-per-hapjen-e-arkivave-te-uck-se:-besnik-bislimi-s’e-di-se-cka-ka-bere

Limaj për hapjen e arkivave të UÇK-së: Besnik Bislimi s’e di se çka ka...

0
Kryetari i Nismës Socialdemokrate shprehet dyshues lidhur me atë që po diskutohet në Bruksel. “Duhet pasur kujdes çka po mbrojmë atje. Së pari kjo është...
chelsea-kerkon-vetem-fitoren-ndaj-malmos,-formacionet-zyrtare

Chelsea kërkon vetëm fitoren ndaj Malmos, formacionet zyrtare

0
Chelsea dhe Malmo do të përballen në javën e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e parë të zhvilluar në...
capital-t’se-ia-urojne-fejesen-ne-foton-me-modelen-e-famshme

Capital T’së ia urojnë fejesën në foton me modelen e famshme

0
Reperi i njohur, Trim Ademi, i njohur si “Capital T”, ka befasuar me postimin e fundit në Facebook, shkruan Express. Ai e ka publikuar sërish...
akuzohet-se-ua-preu-topin-femijeve-te-lagjes,-del-para-gjykates-gruaja-nga-gjilani

Akuzohet se ua preu topin fëmijëve të lagjes, del para gjykatës gruaja nga Gjilani

0
Kallxo.com raporton se e akuzuara për ngacmim, T.M, ka dalur sot para gjykatësit në Gjilan për t`u përballur me akuzën e Prokurorisë. Pas leximit të...
gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-metaversit

Gjithçka që duhet të dini rreth metaversit

0
Termi “metavers” është kryefjala e fundit që ka kapluar imagjinatën e industrisë së teknologjisë – aq shumë sa që njëra ndër platformat më të...
gashi:-grenell-na-dha-7-dite-kohe-per-ta-rrezuar-kurtin

Gashi: Grenell na dha 7 ditë kohë për ta rrëzuar Kurtin

0
Ai tregon se ka pasur mesazh të qartë nga Grenell drejtuar LDK-së për këtë çështje dhe se sa herë kalonin ditët pa ndodhur gjë,...
samiti-i-g20-s,-“ekipi-i-zjarrfikesve”-per-te-shpetuar-boten-nga-kriza

Samiti i G20-s, “ekipi i zjarrfikësve” për të shpëtuar botën nga kriza

0
Liderët nga 20 ekonomitë kryesore të botës janë mbledhur në Romë për takimin e parë ballë për ballë pas rënies së pandemisë së COVID-19,...
norwichi-i-rashices-pa-fitore-dhe-me-sulmin-e-mbrojtjen-me-te-dobet-ne-premierlige

Norwichi i Rashicës pa fitore dhe me sulmin e mbrojtjen më të dobët në...

0
10 xhiro kanë kaluar, ndërkaq Norwichi, skuadra ku luan edhe Milot Rashica gjendet në pozitën e fundit të tabelës në Premierligë. Në 10 ndeshje, Norwichi...