Ky është emri i vërtetë i moderatores Bora Zemani

36
ky-eshte-emri-i-vertete-i-moderatores-bora-zemani

Ajo është një nga figurat publike më të komementuara në media rozë.

Moderatorja njhet si Bora Zemani, megjithatë ajo ka një emër krejt tjetër.

Emri i vërtetë i saj është Borana pasi ka lindur në janar, nëna e saj kishte parë në atë kohë në “Teatrin e Operes dhe Baletit”, operën shqiptare “Borana”.

Ndryshe, Bora së fundmi vazhdimisht ka qenë cak i mediave rozë e gjitha për lidhjen e saj me Donaldin të cilët u ndanë muaj më parë, kujtojmë se, kjo është lidhja e dytë e dështuar e saj, pasi ajo ka një fëmijë me ish-partnerin Vin Veli.

The post Ky është emri i vërtetë i moderatores Bora Zemani appeared first on Gazeta Press.