“E patë surratin e tij?”, Paloma bën thashetheme për Donaldin

19
“e-pate-surratin-e-tij?”,-paloma-ben-thashetheme-per-donaldin

Deklaratën e tillë ajo e ka bërë sot.

Paloma bashkë me Fifin, Arditin dhe Ilirin janë të dënuar se kanë thyer rregullat, shkruan lajmi.net.

Kështu që ata duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë ndërkohë sot edhe debatonin tema të ndryshme teksa disktuan për zgjedhjen e më të preferuarëve të publikut.

Graniti dhe Paloma ishin ata të zgjedhurit dhe gjatë qëndrimit në një dhomë bashkë me Fifin dhe Arditi, Paloma ka komentuar reagimet e banorëve kur moderatorja kishte publikuar rezultatin “E patë surratin e tij”, tha ndër të tjera ajo./Lajmi/

The post “E patë surratin e tij?”, Paloma bën thashetheme për Donaldin appeared first on Gazeta Press.