E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 13 Tetor, 2021

me-vetem-40-cent-shpenzim-per-mbushjen-e-baterise,-citroen-ami-mund-te-pershkoj-100-kilometra

Me vetëm 40 cent shpenzim për mbushjen e baterisë, Citroen Ami mund të përshkoj...

0
Futet në listën e veturave më të kërkuara urbane dhe është e mundur të vozitet pa pasur nevojë për patentë shoferë, e me vetëm...
krasniqi-ne-buroje:-drenica-eshte-bastioni-qe-i-dha-kosoves-uck-ne,-qe-eshte-adn-ja-e-pdk-se

Krasniqi në Burojë: Drenica është bastioni që i dha Kosovës UÇK-në, që është ADN-ja...

0
Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka thënë se Drenica është bastion i pathyeshëm që i ka dhënë Kosovës UÇK-në, shkruan Rahovec.net,. PDK ka thënë se...
rimekembja-ekonomike-kerkon-marrjen-e-masave-per-mbrojtjen-e-diversitetit-nepermjet-bashkepunimit-global

Rimëkëmbja ekonomike kërkon marrjen e masave për mbrojtjen e diversitetit nepërmjet bashkëpunimit global

0
Përballë ndryshimeve të shpejta klimatike, problemet që lidhen me gjetjen e një ekuilibri sa më të balancuar të biodiversitetit po marrin...
“e-pate-surratin-e-tij?”,-paloma-ben-thashetheme-per-donaldin

“E patë surratin e tij?”, Paloma bën thashetheme për Donaldin

0
Deklaratën e tillë ajo e ka bërë sot. Paloma bashkë me Fifin, Arditin dhe Ilirin janë të dënuar se kanë thyer rregullat, shkruan lajmi.net. Kështu që...
shihen-gezhoja-plumbash-ne-zvecan

Shihen gëzhoja plumbash në Zveçan

0
Plumba janë shkrepur në Zveçan, derisa Njësia Speciale e Policisë së Kosovës po largohej prej aty, ku shkuan në kuadër të aksionit kundër kontrabandës. Rruga...
danimarka,-kombetarja-e-dyte-evropiane-qe-kualifikohet-ne-kupen-e-botes-2022

Danimarka, kombëtarja e dytë evropiane që kualifikohet në Kupën e Botës 2022

0
Danimarka e ka siguruar pjesëmarrjen në Kupën e Botës 2022, pasi e mundi 1:0 Austrinë të martë mbrëma. Joakim Maehle e shënoi golin vendimtar për...
haradinaj:-kurti-eshte-mashtrues,-besnik-bislimi-i-tmerrshem-nuk-di-asgje

Haradinaj: Kurti është mashtrues, Besnik Bislimi i tmerrshëm nuk di asgjë

0
Madje, Haradinaj e ka quajtur mashtrues Kryeministrin, Albin Kurti. “Kjo është e dhimbshme dhe më vjen keq, vërtet është e dhimbshme çka po dëgjojmë nga...
“cmimet-rriten,-paga-mbetet-e-njejte”!-ferati:-parashikimet-jane-te-keqija,-qytetaret-e-brengosur

“Çmimet rriten, paga mbetet e njëjtë”! Ferati: Parashikimet janë të këqija, qytetarët e brengosur

0
Paralajmërimet për rritjen e çmimit të produkteve ushqimore për 50% deri në fund të vitit, ka brengosur qytetarët e vendit tha ekonomisti Rrahmetull Ferati....