E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 12 Tetor, 2021

vuciq-ne-samitin-e-te-painkuadruarve:-dialogu-me-kosoven-nuk-ka-alternative

Vuçiq në Samitin e të Painkuadruarve: Dialogu me Kosovën nuk ka alternativë

0
dyditor që shënon 60-vjetorin e konferencë së parë të Lëvizjes së të Painkuadruarve me pjesëmarrjen e përfaqësuesve të më shumë se 105 vendeve dhe...
te-arrestuarit-per-terrorizem-armet-“i-blen”-nga-policia-e-kosoves

Të arrestuarit për terrorizëm armët “i blen” nga Policia e Kosovës

0
Në kërkesën e Prokurorisë Speciale të Kosovës për paraburgimin e pesë personave të arrestuar, të dyshuar për terrorizëm, thuhet se armët e sekuestrua që...
samsung-perpiqet-te-tregoje-se-sa-te-forte-i-ka-telefonat-e-palosshem

Samsung përpiqet të tregojë se sa të fortë i ka telefonat e palosshëm

0
Samsung po ndan detaje të reja se si teston qëndrueshmërinë e Galaxy Z Fold 3 dhe Z Flip 3. Sidoqoftë, është e paqartë saktësisht pse...
e-kritikojne-per-fytyren,-lori-hoxha-i-kthehet-komentueses

E kritikojnë për fytyrën, Lori Hoxha i kthehet komentueses

0
Lori Hoxha është një nga blogeret më të percjellura në Shqipëri dhe shumë vajza drejtohen tek ajo nëse u duhet të marrin këshilla rreth...
nuk-dorezohet-robin-krasniqi:-luften-e-fitova,-e-munda-perseri-kundershtarin-–-ndersa-titullin-e-humba

Nuk dorëzohet Robin Krasniqi: Luftën e fitova, e munda përsëri kundërshtarin – ndërsa titullin...

0
Boksieri shqiptar Robin Haxhi Krasniqi vazhdon të thotë se vendimi i gjyqtarëve në ndeshjen e tij kundër gjermanit Dominic Boesel e ka dëmtuar dhe...
svecla:-ne-kemi-qene-te-pergatitur-qe-edhe-fizikisht-te-largojme-barrikadat-ne-veri

Sveçla: Ne kemi qenë te përgatitur që edhe fizikisht të largojmë barrikadat në veri

0
Këto komente Sveçla i bëri kur është pyetur nga deputetë të Komisionit për Siguri dhe Mbrojtje lidhur me problemet logjistike që ka hasur Policia...
kurti:-nga-1-mije-euro-ne-vit-per-1-mije-vajza

Kurti: Nga 1 mijë euro në vit për 1 mijë vajza

0
Kryeministri Albin Kurti, njoftoi se nëpërmjet 1 mijë bursave studentore do të ofrohet mbështetje financiare për 1 mijë vajza studente në fushat e STEM...
personi-qe-u-plagos-ne-peje-dergohet-per-ne-qkuk

Personi që u plagos në Pejë dërgohet për në QKUK

0
Personi që mori plagë nga të shtënat me armë zjarri që ndodhen në mbrëmje në çarshinë e gjatë në Pejë, është dërguar për trajtim...
kandidati-i-vv-se-e-dha-premtimin-per-“miss-gjyshen”-edhe-para-kryeministrit-kurti

Kandidati i VV-së e dha premtimin për “Miss Gjyshen” edhe para kryeministrit Kurti

0
Një organizim i tillë, i padëgjuar më parë nga kandidatët për kryetar komunash, është përmendur edhe në prani të kryeministrit dhe kryetarit të VV-së,...