Kadrije Canolli reklamon gjoksin në ambientet televizive

17
kadrije-canolli-reklamon-gjoksin-ne-ambientet-televizive

Bukuroshja Kadrie Canolli, ka postuar një fotografi të re.

Ajo shfaqet mjaftë e bukur dhe e lezetshme, shkruan Gazeta Press.

Në maicen e zezë, Kadria kishte vendosur të ekspozoj gjoksin.

Shikoje se sa e zjarrtë duket./Gazeta Press/

The post Kadrije Canolli reklamon gjoksin në ambientet televizive appeared first on Gazeta Press.