Detaji që u ka ikur të gjithëve nga meçi Fury-Wilder

17
detaji-qe-u-ka-ikur-te-gjitheve-nga-meci-fury-wilder

Ndeshja e boksit profesionist mes Furyt dhe Wilder u cilësua si meçi i shekullit.

Fury arriti që me një nokaut në rundin e 11’të ta hedhë në tokë Wilderi, e kjo pamje u kap edhe nga një kënd tjetër i kamerës, shkruan Reporteri.net.

Tani është publikuar edhe një moment interesant, ku Fury gjatë gjithë meçit u ulë në një stol me fytyrën e Wilderit.

The post Detaji që u ka ikur të gjithëve nga meçi Fury-Wilder appeared first on RahovecNET.