E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 10 Tetor, 2021

pasi-iu-zbulua-i-dashuri,-ky-eshte-veprimi-i-fundit-i-festes

Pasi iu zbulua i dashuri, ky është veprimi i fundit i Festes

0
Blogerja Festa Qoqaj ka lënë ‘gojëhapur’ edhe këtë herë ndjejësit e saj. Moderatorja e Eksspres Rozë dallohet për linjat e saj trupore që i tregon...
gjakovari-kapet-duke-vjedhur-pjese-metalike-nga-catia-e-stacionit-te-autobuseve

Gjakovari kapet duke vjedhur pjesë metalike nga çatia e stacionit të autobusëve

0
Një person është zënë në flagrancë duke kryer vjedhje të pjesëve metalike nga çatia e stacionit të autobusëve. Rasti ka ndodhur mbrëmë në Vushtrri, ku...
“duket-se-shpend-ahmeti-ishte-i-infiltruar-per-ta-shkaterruar-lvv-ne”

“Duket se Shpend Ahmeti ishte i infiltruar për ta shkatërruar LVV-në”

0
Gashi tha se edhe vetë e ka votuar Ahmetin dy herë, por sipas tij kanë qenë vota të gabuara. “Unë e kam votuar dy herë...
sa-do-te-jete-tani-paga-e-ish-kancelarit-kurz

Sa do të jetë tani paga e ish-kancelarit Kurz

0
Për shkak të “dorëheqjes” nga pozita e kancelarit të Austrisë, Sebastian Kurz do të përballet me humbje të mëdha të pagave. Por me një...
boesel-i-hakmirret-krasniqit-dhe-ia-rimerr-titullin-ne-kategorine-gjysme-te-rende

Boesel i hakmirret Krasniqit dhe ia rimerr titullin në kategorinë gjysmë të rëndë

0
Dominic Boesel ka arritur t’i hakmirret boksierit Haxhi Krasniqi duke ia rimarrë titullin e botës në kategorinë gjysmë të rëndë IBO. Dominic Boesel e nisi...
facebook-kerkon-falje-pasi-sherbimet-duke-perfshire-instagram-paten-probleme-perseri

Facebook kërkon falje pasi shërbimet duke përfshirë Instagram patën probleme përsëri

0
Facebook ka raportuar përsëri probleme me shërbimet e tij, vetëm disa ditë pasi një ndërprerje e madhe goditi WhatsApp, Instagram dhe Facebook për rreth...
trekendeshi-ne-big-brother-vip-–-donald-veshaj:-e-kisha-kuptuar-qe-i-pelqeja-beniades

Trekëndëshi në Big Brother VIP – Donald Veshaj: E kisha kuptuar që i pëlqeja...

0
Big Brother kishte përgatitur një klip mes tre konkurrentëve, Beniadës, Donaldit dhe Arditit, madje ky i fundit është shprehur se ka një pëlqim ndaj...
policia-parandalon-nje-konflikt-mes-nxenesve-brenda-nje-shkolle

Policia parandalon një konflikt mes nxënësve brenda një shkolle

0
Stacioni policor Qendra në Prishtinë ka bërë të ditur se zyrtarët policor kanë parandaluar një konflikt mes disa nxënësve në një shkollë të kryeqytetit. Në...
biden:-dezinformimi-ne-rrjetet-sociale,-“po-vret-njerezit”

Biden: Dezinformimi në rrjetet sociale, “po vret njerëzit”

0
Presidenti amerikan, Joe Biden, ka thënë të premten se rrjetet sociale si Facebook, janë duke “vrarë njerëzit”. Ai i ka bërë këto komente pasi Shtëpia...
petkoviq:-masat-anti-damping-kunder-marreveshjes-se-cefta-s

Petkoviq: Masat anti-damping kundër marrëveshjes së CEFTA-s

0
Ai ka deklaruar të shtunën se kjo nuk është hera e parë që Prishtina “vepron kundër rregullave të tregtisë”, raporton agjencia e lajmeve serbe...