E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 9 Tetor, 2021

hapet-mundesia-e-aplikimit-per-subvencionim-te-kredise

Hapet mundësia e aplikimit për subvencionim të kredisë

0
Formulari i aplikimit për subvencionim të kredive personale/konsumuese, tani është hapur në platformën e-Kosova. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Ministri i...
shqiperia-enderron-kualifikimin-per-ne-kupen-e-botes/-formacionet-e-mundshme-ndaj-hungarise

Shqipëria ëndërron kualifikimin për në Kupën e Botës/ Formacionet e mundshme ndaj Hungarisë

0
Shqipëria sot do ta zhvillojë ndeshjen kundër Hungarisë, e cila është pothuajse vendimtare për fatin e tyre. Ky takim do të fillojë nga ora 20:45...
kurti:-qeveria-ime-e-ka-synim-paresor-krijimin-e-vendeve-te-punes

Kurti: Qeveria ime e ka synim parësor krijimin e vendeve të punës

0
Ai i uroi mirëseardhje dhe suksese në detyrën dhe përgjegjësitë e reja. Kryeministri Kurti u shpreh i bindur se bashkëpunimi i mirë i deritanishëm me...
nje-burre-nga-fushe-kosova-kapet-duke-bashkejetuar-me-nje-vajze-te-mitur

Një burrë nga Fushë-Kosova kapet duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur

0
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një burrë nga Fushë-Kosova është kapur duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur nën...
sara-do-te-behet-me-shtepi-te-re

Sara do të bëhet më shtëpi të re

0
Ajo po përgatitet për në shtëpi të re, mirëpo ende nuk ka vendosur se ku do i blejë gjerat e shtëpisë. Ajo në InstaSory ka...
multipolarizimi-dhe-demokratizmi-i-marredhenieve-nderkombetare-pasqyrojne-prirjen-e-kohes

Multipolarizimi dhe demokratizmi i marrëdhënieve ndërkombëtare pasqyrojnë prirjen e kohës

0
Duke mbajtur një deklaratë në sesionin e 48-të të Këshillit të të Drejtave të Njeriut, ambasadori Chen Xu, përfaqësuesi i përhershëm i Kinës në...
skoda-paralajmeron-nje-model-te-ri,-tregon-se-si-do-te-quhet

Skoda paralajmëron një model të ri, tregon se si do të quhet

0
Një emër i famshëm është i rezervuar për disa tregje të tjera. Ashtu si Skoda Kushaq, Slavia është një projekt i Skoda për tregun indian. Slavia...