E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 8 Tetor, 2021

zyrtare:-france-football-tregon-10-te-nominuarit-per-lojtarin-e-ri-me-te-mire

Zyrtare: France Football tregon 10 të nominuarit për lojtarin e ri më të mirë

0
France Football sot ka zbuluar nominimet për çmimet që do të jepen në fund të vitit. Trofeu Kopa jepet për futbollistin më të mirë të...
“ferronikeli”-kerkon-ndihmen-e-qeverise-per-te-rifilluar-punen:-jane-afektuar-mbi-2000-familje

“Ferronikeli” kërkon ndihmën e Qeverisë për të rifilluar punën: Janë afektuar mbi 2000 familje

0
Kompania “Ferronikeli” mori vendim për ndërprerjen e përkohshme të prodhimit për shkak të rritjes së vazhdueshme të çmimit të energjisë elektrike në tregjet evropiane....
berisha-paralajmeron-edi-ramen:-pergatitu-per-protestat-me-te-fuqishme

Berisha paralajmëron Edi Ramën: Përgatitu për protestat më të fuqishme

0
Ai tha se kur të ngrihen qytetarët në protestë, pa e hedhur Ramën nga qeveri nuk kanë për tu shqiptar nga vendi. “Ne duam t’i...
prokuroria-pranon-raportin-e-autopsise-se-marigona-osmanit

Prokuroria pranon raportin e autopsisë së Marigona Osmanit

0
Prokuroria Themelore në Ferizaj ka pranuar raportin e autopsisë së 18 vjeçares Marigona Osmanit nga Instituti i Mjekësisë Ligjore në Prishtinë. Megjithatë, prokuroria ka thënë...
fifi-vazhdon-te-jete-ne-gjendje-te-keqe-shendetsore

Fifi vazhdon të jetë në gjendje të keqe shëndëtsore

0
Në mëngjesin e së premes Fifi nuk është ndjerë mirë brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Artistës i është përkeqësuar gjendja shëndetësore, i janë shtuar...
zyrtare-te-larte-kineze-dhe-amerikane-zhvillojne-bisedime-gjitheperfshirese-ne-zyrih

Zyrtarë të lartë kinezë dhe amerikanë zhvillojnë bisedime gjithëpërfshirëse në Zyrih

0
Kina dhe ShBA-ja kanë përfunduar të mërkurën raundin e tyre të fundit të bisedimeve në Zyrih të Zvicrës. Politikani dhe diplomati i lartë kinez Yang...
kastrati:-ka-pasur-rast-kur-kam-mbetur-me-83-cente-ne-banke-ende-pa-dale-rroga

Kastrati: Ka pasur rast kur kam mbetur me 83 centë në bankë ende pa...

0
Kastrati tregon një rast kur i kishin mbetur vetëm 83 centë në bankë si pasojë e shpenzimit të parave të xhepit duke kursyer paratë...
rashica-kerkon-qe-kunder-suedise,-kosova-ta-beje-ate-qe-nuk-e-beri-kunder-spanjes

Rashica kërkon që kundër Suedisë, Kosova ta bëjë atë që nuk e bëri kundër...

0
Milot Rashica, sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, ka folur në një intervistë për faqen zyrtare të FFK-së për sfidën me Suedinë. Ai beson që Kosova...
policia-jep-detaje-per-grabitjen-ne-barnatoren-ne-prishtine

Policia jep detaje për grabitjen në barnatoren në Prishtinë

0
Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me një grabitje që ka ndodhur sonte në një barnatore në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës...