E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 5 Tetor, 2021

pas-ca-muajve-pauze,-arta-nitaj-rikthehet-ne-dubai

Pas ca muajve pauzë, Arta Nitaj rikthehet në Dubai

0
Arta Nitaj gjendet në krye të mediave rozë, kjo falë bukurisë dhe jetës luksoze që e ka. Pushimet verore i ka kaluar në bregdetin shqiptar,...
barcelona-nis-punen-per-ta-blinduar-gavin

Barcelona nis punën për ta blinduar Gavin

0
Pablo Martin Paez, i njohur ndryshe si Gavi, është një nga emrat e Barcelonës që tingëllon më shumë në dy javët e fundit pasi...
“ma-ke-nje-gjak-borgj”-–-mesohet-se-cka-tha-ne-gjykate-haxhi-shala-qe-akuzohet-per-kanosje

“Ma ke një gjak borgj” – Mësohet se çka tha në gjykatë Haxhi Shala...

0
Në shqyrtimin e dytë të mbajtur të martën në Gjykatën Themelore në Gjakovë, dega në Malishevë, Shala dhe mbrojtësi i tij, avokati Xhevdet Smakiqi,...
46-euro-shperblim-nese-bind-dike-te-vaksinohet-kunder-covid-19

46 euro shpërblim nëse bind dikë të vaksinohet kundër Covid-19

0
Qeveria zvicerane ka filluar të ofrojë stimuj për njerëzit që sjellin miqtë, fqinjët, kolegët e punës dhe anëtarët e familjes për t’u vaksinuar. “Të gjithë...
rikthehet-facebook-u,-instagrami-e-whatsapp-i

Rikthehet Facebook-u, Instagrami e WhatsApp-i

0
saktësisht në ora 00:00 rrjeti social ‘WhatsApp’ dhe ‘Facebook’ është rikthyer në funksion për përdoruesit në mbarë botën. Pas më shumë se 5 orësh, rrjetet...
u-akuzua-se-e-ndihmoi-vellain-per-ta-vrare-dhe-djegur-shokun,-gjykata-merr-vendim-per-ferizajasin

U akuzua se e ndihmoi vëllain për ta vrarë dhe djegur shokun, Gjykata merr...

0
Dashmir Lalinovci është liruar nga akuza se ndihmoi vëllain e tij, tani të dënuarin me 30 vite burgim Trimor Lalinovcin, për vrasjen e Shkodran...
planet-e-kandidateve-te-suharekes-per-papunesine

Planet e kandidatëve të Suharekës për papunësinë

0
Papunësia është njëra ndër problemet kyçe për banorët e Suharekës. Bali Muharremaj kandidati i AAK-se për kryetar të Suharekës ka thënë se në programin e...
milani-pergatit-kontraten-e-re-per-piolin

Milani përgatit kontratën e re për Piolin

0
Milan raportohet se është në negociata për të zgjatur kontratën e trajnerit, Stefano Pioli, pas fillimit të tyre më të mirë në një sezon...
arbenita-me-poza-provokuese-para-pasqyres,-paraqitet-joshese-ne-fustan-te-zi

Arbenita me poza provokuese para pasqyrës, paraqitet joshëse në fustan të zi

0
Arbenita Ismajli është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan postime të ndryshme me fansat e saj. Modelja e njohur shqiptare, llogarinë personale të...
deklarata-per-refuzimin-e-gazit-amerikan,-krasniqi-thote-se-kurti-po-tenton-t’i-iken-pergjegjesise

Deklarata për refuzimin e gazit amerikan, Krasniqi thotë se Kurti po tenton t’i ikën...

0
Sipas Krasniqit, mohimi i pretendimeve se gazi është refuzuar, është tendencë e kryeministrit Kurti, për t’ju ikur përgjegjësive. ”Një nga varësit e zotit Kurti tha...