E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 3 Tetor, 2021

​kandiq:-serbia-po-deshmon-se-nuk-eshte-e-gatshme-te-denoje-pergjegjesit-e-krimeve-masive-ne-kosove

​Kandiq: Serbia po dëshmon se nuk është e gatshme të dënojë përgjegjësit e krimeve...

0
Kandiq u shpreh se Serbia nuk është e gatshme të pranojë faktet që e akuzojnë rëndë atë për krimet e kryera në Kosovë, çka...
majlinda-kelmendi-flet-per-lojerat-olimpike-te-tokios,-qan-kur-tregon-per-eliminimin-e-hershem

Majlinda Kelmendi flet për Lojërat Olimpike të Tokios, qan kur tregon për eliminimin e...

0
Majlinda Kelmendi nga Kosova nuk është thjesht një xhudiste e suksesshme. Në vitin 2016, Majlinda përfundoi koleksionin e saj për t’u patur zili, duke...
mashti-ndan-200-mije-euro-per-ojq-te-qe-perkrahin-nxenesit

MAShTI ndan 200 mijë euro për OJQ-të që përkrahin nxënësit

0
Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci ka bërë të ditur se kanë ndarë 200 mijë euro për OJQ-të që përkrahin e promovojnë nxënësit me aftësi...
semuret-humanisti-halil-kastrati

Sëmuret humanisti Halil Kastrati

0
Humanisti kosovar Halil Kastrati si duket ka telashe me shëndetin, duke e larguar atë paksa nga aktiviteti i tij human në ndihmë qytetarëve në...
shefi-i-njesive-speciale-te-policise-se-kosoves:-krenar-me-pjesetaret-e-kesaj-njesie!-krenar-me-policine-e-kosoves!

Shefi i Njësive Speciale të Policisë së Kosovës: Krenar me pjesëtarët e kësaj njësie!...

0
Komandanti i Njësive Speciale të Policisë së Kosovës, Amir Gërguri, tha se ndihet krenarë me pjesëtarët e kësaj njësie dhe me Policinë e Kosovës. Gërguri...
“kurti-beri-marreveshje-me-vuciqin-ne-diten-kur-u-kthyen-trupat-e-shqiptareve-nga-varrezat-masive-ne-serbi”

“Kurti bëri marrëveshje me Vuçiqin në ditën kur u kthyen trupat e shqiptarëve nga...

0
Kështu tha ai në emisionin e debatit të Dukagjinit. “Kjo marrëveshje u nënshkrua në ditën kur trupat e shqiptarëve u kthyen nga varrezat massive të...
telefoni-i-ri-celular-xiaomi-mund-te-kete-nje-ekran-4k

Telefoni i ri celular Xiaomi mund të ketë një ekran 4K

0
Raportet e mediave thonë se Xiaomi po përgatitet të prezantojë një telefon inteligjent që ka një ekran 4K dhe që së shpejti do të...