Me një pozë të re pran burrit, Adelina i vuri kapakun

28
me-nje-poze-te-re-pran-burrit,-adelina-i-vuri-kapakun

Çifti i njohur rrallëherë publikojnë momente së bashku.

Megjithatë, Val Karasniqi, bashkëshorti i këngëtares sot ka postuar një imazh me të teksa shihen të lumtur krahë njëri-tjetrit.

Në storien e tij në Instagram, Vali ka ndarë imazhin e bukur derisa Adelina ka pozuar tejet e lumtur pranë tij.

Ndërkohë, ai i vendosi disa emotikona zemre fotografisë ndërsa Adelina e ripostoi në Instagramin e saj duke e quajtur dashurinë e jetës së saj.

Kujtojmë se, Adelina dhe Vali janë prindër të një djali, Uliksit./Lajmi

The post Me një pozë të re pran burrit, Adelina i vuri kapakun appeared first on Gazeta Press.