E enjte, 21 Tetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 1 Tetor, 2021

memli-krasniqi-per-marreveshjen-e-targave:-po-shkojme-drejt-“zajednices”

Memli Krasniqi për marrëveshjen e targave: Po shkojmë drejt “Zajednicës”

0
Krasniqi, në emisionin ‘Pressing’ në T7, e ka cilësuar skandaloze, siç thotë ai, legjitimimin që ka bërë Qeveria Kurti ndaj Serbisë për ngjitëset në...
jeep-zbulon-grand-cherokee-n-e-ri,-qe-mberrin-ne-evrope-vitin-e-ardhshem

Jeep zbulon Grand Cherokee-n e ri, që mbërrin në Evropë vitin e ardhshëm

0
Jeep Grand Cherokee i ri gjithashtu do të ofrohet për herë të parë me një motor energjetik hibrid plug-in ekonomik. Edicioni i ri i veturës...
sarkozy-denohet-me-burgim-per-shpenzim-te-tepert-ne-fushate

Sarkozy dënohet me burgim për shpenzim të tepërt në fushatë

0
Ish-presidenti francez Nicolas Sarkozy është dënuar me një vit burgim për financimin ilegal të fushatës së tij të pasuksesshme të zgjedhjeve në vitin 2012. 66...
me-nje-poze-te-re-pran-burrit,-adelina-i-vuri-kapakun

Me një pozë të re pran burrit, Adelina i vuri kapakun

0
Çifti i njohur rrallëherë publikojnë momente së bashku. Megjithatë, Val Karasniqi, bashkëshorti i këngëtares sot ka postuar një imazh me të teksa shihen të lumtur...
bllokimi-ne-veri,-ka-shenuar-renie-ne-importet-nga-serbia

Bllokimi në veri, ka shënuar rënie në importet nga Serbia

0
Drejtori i përgjithshmen i Doganës së Kosovës, Agron Llugaliu theksoi se ky institucion deri më sot ka inkasuar mbi 1 miliard euro ose 33.5...
notat-e-lojtareve:-lazio-2-0-lokomotiva/-vleresimi-i-muriqit,-strakoshas-dhe-hysaj

Notat e lojtarëve: Lazio 2-0 Lokomotiva/ Vlerësimi i Muriqit, Strakoshas dhe Hysaj

0
Lazio ka arritur fitoren e parë në këtë sezon në Europa League. Bardhekaltërit fituan me lehtësi ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat të pastër 2-0. Shqiponjat...
“lufte”-mes-bandash,-i-riu-qellon-aksidentalisht-me-plumb-ne-koke-mikun-e-tij

“Luftë” mes bandash, i riu qëllon aksidentalisht me plumb në kokë mikun e tij

0
Kamerat e sigurisë në Brooklyn kanë fiksuar momentin kur një 16-vjeçar qëllohet aksidentalisht në kokë nga një miku i tij. Mediat britanike shkruajnë se një...
baton-haxhiu:-e-vetmja-fitore-e-kurtit-eshte-qe-nuk-u-perplas-me-ushtrine-serbe

Baton Haxhiu: E vetmja fitore e Kurtit është që nuk u përplas me ushtrinë...

0
“Nëse hyhet në dialog, duhet të shkojë përtej arritjeve që janë bërë dhe jo të kthehet 10 vite mbrapa”, u shpreh Baton haxhiu. Baton Haxhiu...