E hënë, 29 Nëntor, 2021
Reklama
Ballina 2021 Tetor

Arkiva Mujore Tetor 2021

per-here-te-pare,-gruaja-e-feros-shfaqet-me-veshje-nuserie

Për herë të parë, gruaja e Feros shfaqet me veshje nusërie

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka muaj që ka kurorëzuar dashurinë me martesë me reperin e njohur Fero. Atë deri më sot nuk e kemi...
qytetaret-ankohen-per-shtrenjtimin-e-produkteve-ushqimore

Qytetarët ankohen për shtrenjtimin e produkteve ushqimore

0
Shtrenjtimi i artikujve ushqimorë ka alarmuar qytetarët e Kosovës, të cilët po ankohen se e kanë të vështirë të mbijetojnë edhe për shkak të...
grabitje-e-armatosur-ne-prishtine,-kjo-eshte-shuma-e-parave-qe-vodhen-hajnat-ne-nje-pike-derivatesh

Grabitje e armatosur në Prishtinë, kjo është shuma e parave që vodhën hajnat në...

0
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, konkretisht rreth orës 01:30, policia është njoftuar për një grabitje të armatosur në rrugën “Hamza Jashari”...
inter-udinese,-formacionet-zyrtare

Inter-Udinese, formacionet zyrtare

0
Interi do të përballet me Udinesen nga ora 12:30 në kuadër të javës së 11-të në Serie A. Zikaltrit kanë nevojë për fitore pasi kanë...
​kurtit-i-kerkohet-te-ndaj-nje-milion-euro-edhe-per-sanxhakun-e-novi-pazarit

​Kurtit i kërkohet të ndaj një milion euro edhe për Sanxhakun e Novi Pazarit

0
Sipas kësaj shoqate, arsyet për ta përkrahur Sanxhakun janë të shumta. “Kosova dhe Sanxhaku kanë fatin e njëjtë, lidhje të forta gjaku të cilat janë...
kides-gati-ti-‘keputet’-beli

Kidës gati ti ‘këputet’ beli

0
Kida në çdo imazh që publikon e dëshmon stilin unik që ka. Këngëtarja në fjalë, pasi që është e afërt me ndjekësit e saj, nuk...
mijera-njerez-nuk-e-dine-pergjigjen-e-sakte,-kush-ka-perparesi-ne-kete-kryqezim

Mijëra njerëz nuk e dinë përgjigjen e saktë, kush ka përparësi në këtë kryqëzim

0
A mendoni se jeni shofer i mirë? Klubi i njohur gjerman i automobilave ADAC ka publikuar një ilustrim që ka bërë konfuzë shumëkënd, ngase gjykuar...
arrat-e-mleqanit!

Arrat e Mleqanit!

0
Familja Kryeziu nga Mleqani 20 hektarë të mbjella me arra. I ka rreth 20 hektarë me arra. Thonë se arrat po u sjellin përfitime...
ishte-burgosur-ne-vitin-1994-dhe-liruar-2016,-25-milione-dollare-per-22-vite-te-humbura-prapa-grilave

Ishte burgosur në vitin 1994 dhe liruar 2016, 25 milionë dollarë për 22 vite...

0
Juria federale e SHBA-së urdhëroi që Eddie Bolden nga Chicago të paguhej më shumë se 25 milionë dollarë sepse kaloi 22 vjet në burg...
s’ka-fjale,-juve-eshte-ne-krize-–-simeone-shenon-tjeter-gol-te-mrekullueshem

S’ka fjalë, Juve është në krizë – Simeone shënon tjetër gol të mrekullueshëm

0
Verona i ka shënuar tjetër gol Juventusit në takimin që po zhvillohet në kuadër të Serie A. Giovanni Simeone, i cili realizoi për 1-0 në...