Pamje: Momenti i aksidentit mes veturës dhe autobusit në Klinë

97
pamje:-momenti-i-aksidentit-mes-vetures-dhe-autobusit-ne-kline

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së martë në fshatin Gllarevë të komunës së Klinës.

Një autobus është përplasur me një makinë, ku të lënduar kanë mbetur dy persona.

Gazeta inFokus ka siguruar pamje të momentit kur autobusi përplaset me automjetin.