Rama zhvillon takime të ndara me Pacollin e Limajn

102
rama-zhvillon-takime-te-ndara-me-pacollin-e-limajn

Mediet nuk janë lejuar të marrin pamje nga takimet.

Rama është takuar fillimisht me kreun e Qeverisë, Albin Kurti, kreun e PDK-së, Memli Krasniqi dhe atë të LDK-së, Lumir Abdixhiku./EO