Ledrit i ndodh e papritura, rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

104
ledrit-i-ndodh-e-papritura,-rreshqet-gjate-performances-ne-zvicer

Nuk janë të rralla rastet kur fytyrat publike përjetojnë ndonjë incident gjatë performancave të tyre.

Kësaj radhe ishte Ledri ai i cili përjetoi një të tillë.

Gjatë daljes në skenë ai shihet si rrëshqet mirëpo nuk rrëzohet.

Për këtë ai ka një sqarim duke thënë se ‘këtu keq është lënë pllaka e skenës’.

Butrinit dhe Ledri performuan në Zvicër duke mbledhur qindra persona në koncert./Indeksonline/

Shiko videon:

The post Ledrit i ndodh e papritura, rrëshqet gjatë përformances në Zvicër appeared first on Gazeta Press.