Sunday, September 25, 2022

Arkivat Përditshëm September 26, 2021

limaj,-kurtit-per-situaten-ne-veri:-fjala-e-fundit-nuk-thuhet-e-para

Limaj, Kurtit për situatën në veri: Fjala e fundit nuk thuhet e para

0
Ai në T7 u shpreh se në këtë kohë, kur efektivët e policisë janë në veri, duhet të mos thuhen disa gjëra derisa vazhdon...
gjilani-i-munishit-e-mposht-driten-ne-derbin-kontrovers-ne-fadil-vokrri

Gjilani i Munishit e mposht Dritën në derbin kontrovers në Fadil Vokrri

0
Gjilani ka fituar 2:0 ndaj Dritës me 10 lojtarë, në një derbi me polemika të dielën në kryeqytet, në të cilin pati përleshje mes...
ledrit-i-ndodh-e-papritura,-rreshqet-gjate-performances-ne-zvicer

Ledrit i ndodh e papritura, rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

0
Nuk janë të rralla rastet kur fytyrat publike përjetojnë ndonjë incident gjatë performancave të tyre. Kësaj radhe ishte Ledri ai i cili përjetoi një të...
siguronte-kliente-nepermjet-whatsapp,-arrestohet-nje-21-vjecar-shqiptar-ne-itali

Siguronte klientë nëpërmjet Whatsapp, arrestohet një 21-vjeçar shqiptar në Itali

0
Oficerët e policisë italiane arrestuan një 21-vjeçar shqiptar për shpërndarje droge pranë Parco della Bissuola në Mestre. Sipas mediave italiane, arrestimi u bë pas ndjekjes...
“rahoveci-per-10-muaj-ka-humbur-56-milione-euro”

“Rahoveci për 10 muaj ka humbur 56 milionë euro”

0
Vetëm në 10 mujorin e parë të pandemisë, në komunën e Rahovecit janë evidentuar humbje në vlerë prej rreth 56 milionë euro. Kryetari i...
kina-dhe-gjermania,-protagoniste-te-rimekembjes-globale

Kina dhe Gjermania, protagoniste të rimëkëmbjes globale

0
“Bashkëpunimi pragmatik” midis Kinës dhe Gjermanisë është thelbësor dhe do të japë një kontribut më të madh në rimëkëmbjen ekonomike globale në kontekstin e...
kurtit-i-reagon-njeri-nga-personat-qe-i-permendi:-nuk-jam-ekstremist,-vecanerisht-jo-mercenar-rus

Kurtit i reagon njëri nga personat që i përmendi: Nuk jam ekstremist, veçanërisht jo...

0
Tutje, ai në reagimin e tij thotë se nuk i ka ofenduar me gjestet e tij policinë dhe as nuk ka mbajtur fjalime nxitëse...
oleksandr-usyk-eshte-kampion-i-ri-i-botes,-e-mposht-anthony-joshuan

Oleksandr Usyk është kampion i ri i botës, e mposht Anthony Joshuan

0
Oleksandr Usyk e ka fituar meçin ndaj Anthony Joshuas dhe është kampion i ri i botës. Usyk ishte fantastik ndaj boksierit birtanik, duke treguar potencialin...