Prezantuesja shqiptare: E kam ëndërr të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon…

105
prezantuesja-shqiptare:-e-kam-enderr-te-kaloj-nje-nate-me-cristiano-ronaldon…

Moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, ka deklaruar se do dëshironte shumë të kalonte një natë me futbollistin me famë botërore, Cristiano Ronaldon.

“Me cilin futbollist do të pranoja të dilja në një darkë romantike, ose e kam pranuar? Cristiano Ronaldon do e pranoja, do doja pafund”, tha ajo në një emision.

Kujtojmë së Viola është e njohur për deklaratat e forta publike dhe për shprehjen e mendimit të drejtpërdrejtë.

Ajo gjithashtu është mjaft e pëlqyer për publikun dhe shihet mjaft tërheqëse në daljet e saj në rrjetet sociale.

The post Prezantuesja shqiptare: E kam ëndërr të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon… appeared first on Gazeta Press.