S’ka vend për Kumbullën, Mourinho hedh në fushë Romën më të fortë

104
s’ka-vend-per-kumbullen,-mourinho-hedh-ne-fushe-romen-me-te-forte

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Udineses.

Jose Mourinho vazhdon të mos i jap shansin Marash Kumbullës, derisa sonte ka inkuadruar më të mirët për t’u rikthyer te fitorja në Serie A,

Roma:

The post S’ka vend për Kumbullën, Mourinho hedh në fushë Romën më të fortë appeared first on RahovecNET.