Aksident i paparë deri tash në Prishtinë

106
aksident-i-papare-deri-tash-ne-prishtine

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në afërsi të ndërtesës së Komunës në Arbëri.

Një veturë “Ford” ka rrëshqitur dhe ka rënë në mes dy veturave, duke iu shkaktuar dëme të vogla materiale.

Në vendin e ngjarjes shihet se ka dal edhe Policia e Kosovës.