Bora Zemani nuk di në cilën fotografi ka dalë më mirë

24
bora-zemani-nuk-di-ne-cilen-fotografi-ka-dale-me-mire

Bora Zemani është njëra ndër femrat më të bukura dhe më tërheqëse në estradë, shkruan Kosovarja.

Ajo qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht fotografi të bukura.

Së fundmi, ajo ka postuar disa fotografi në Instagram dhe në të gjitha ka dalë shumë bukur mirpo ajo ende nuk ka vendosur cila është më e bukur.

Moderatorja bukuroshe si gjithmonë vjen me një stil më ndryshe dhe merrë vëmendjen e ndjekësve dhe mediave rozë./Kosovarja/

The post Bora Zemani nuk di në cilën fotografi ka dalë më mirë appeared first on Gazeta Press.