Amir Rrahmani starton për Napolin në sfidën ndaj Udineses/ Formacionet zyrtare

102
amir-rrahmani-starton-per-napolin-ne-sfiden-ndaj-udineses/-formacionet-zyrtare

Publikohen në formacionet në ndeshjen e fundit të xhiros së katërt, ndërmjet Udineses dhe Napolit.

Udinese e pret në “Dacia Arena” skuadrën napolitane me fillim nga ora 20:45.

Mbrojtësi kosovar starton nga minuta e parë këtë për herë të parë në këtë edicion në Serie A.

Formacionet janë këto:

 

The post Amir Rrahmani starton për Napolin në sfidën ndaj Udineses/ Formacionet zyrtare appeared first on RahovecNET.