E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 18 Shtator, 2021

sulm-ne-afganistan,-dy-te-vrare-e-dhjetera-te-lenduar

Sulm në Afganistan, dy të vrarë e dhjetëra të lënduar

0
Shpërthimet e bombave në “zemrën” ISIS-it në Afganistan kanë lënë dy të vrarë e rreth 20 të lënduar në sulmin e parë vdekjeprurës që...
andin-hoti:-as-nuk-largohem-nga-pdk,-as-nuk-i-bashkohem-vetevendosjes

Andin Hoti: As nuk largohem nga PDK, as nuk i bashkohem Vetëvendosjes

0
Hoti ka thënë se ai nuk do t’i bashkohet Vetëvendosjes dhe as nuk do të largohet nga PDK. “Unë nuk do t’i bashkohem Vetëvendosjes, as...
e-ndjek-mallkimi-ne-madrid,-bale-jashte-se-paku-dy-muaj

E ndjek mallkimi në Madrid, Bale jashtë së paku dy muaj

0
E ndjek mallkimi në Madrid, Bale jashtë së paku dy muaj Gareth Bale do të jetë jashtë për dy muaj dhe nuk do të luajë...
ford-prezantoi-modelin-e-ridizajnuar-te-fiestas

Ford prezantoi modelin e ridizajnuar të Fiestas

0
Edicioni i ridizajnuar i një prej modeleve më të njohura evropiane nga segmenti B do të dalë në shitje në fillim të vitit të...
masat-ndikojne-ne-renien-e-te-hyrave-buxhetore-dhe-te-qarkullimit-te-bizneseve

Masat ndikojnë në rënien e të hyrave buxhetore dhe të qarkullimit të bizneseve

0
Masat kufizuese për parandalimin e përhapjes së virusit COVID-19, që janë marrë nga Qeveria prej 30 gushtit e të cilat janë në fuqi deri...
nje-muaj-paraburgim-per-zyrtaret-e-ministrise-se-brendshme-dhe-asaj-te-jashtme-te-dyshuar-per-marrje-ryshfeti

Një muaj paraburgim për zyrtarët e Ministrisë së Brendshme dhe asaj të Jashtme të...

0
Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës nga...
ne-shtepine-e-kujt-fotografohet-kaq-e-zveshur-beatrix-ramosaj

Në shtëpinë e kujt fotografohet kaq e zveshur Beatrix Ramosaj

0
Këngëtarja Beatrix Ramosaj, duket se nuk di të ndalet. Përveç pozat në bikini të cilat i publikoj gjatë pushimeve, ajo vazhdon të sjellë po në...
vv-ne-vitin-2014:-zbritja-e-pagesave-per-studentet-behet-per-fushate

VV në vitin 2014: Zbritja e pagesave për studentët bëhet për fushatë

0
Mirëpo në vitin 2014, kur Kryeministri i atëhershëm, Hashim Thaçi, kishte përgjysmuar taksat e studimeve, ishte pikërisht Lëvizja Vetëvendosje e cila drejtohej nga Albin...