Sara shumë e zonja në punët që bënë

112
sara-shume-e-zonja-ne-punet-qe-bene

Sara po e dëshmon dita ditës që është mjaftë e zonja në çdo punë që bënë dhe shumë e shpejtë si një bletë punëtore.

Ajo nëpërmjet InstaStory ka shpërndar një video ku brenda një periudhe të shkurtër kohore ajo arrinë të blejë gjëra ushqimore për familjen e saj ashtu edhe të bëhet gati për të dalë.

Sara çdo ditë është e zënë me Poem Blu dhe është mjaftë e përkushtuar ndaj saj, por sigurisht që ajo gjenë kohë edhe për të dalë dhe shijuar jetën e natës.

Bashkë me Ledrin ata qenkan kombinuat mjaftë bukur me veshjet e tyre, të dy me ngjyrën e zezë ku duken për mrekulli./Kosovarja/

The post Sara shumë e zonja në punët që bënë appeared first on Gazeta Press.